Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik whiskeyt és melyik...

Melyik whiskeyt és melyik vodkát ajánljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú whiskeyt és milyen vodkát vegyek? Melyik a legjobb megfizethető áron belül?
2011. szept. 27. 19:12
1 2
 1/14 anonim válasza:

Vodkabol csak a Finlandiat tudom ajanlani. De talan a Royal az sok narancsal elmegy kategoria.

A Whiskeyk azert dragabbak...

A Johhnie Walker es a Jim Beam az eleg jo az arahoz kepest, szerintem a Jack Daniel's a legfinomabb, de az nagyon draga.

De, ha sokan vagytok keve cashre akkor a Ballantinest ajanlom:D

2011. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kb. mennyibe kerül a Jack Daniels egy átlag árházban? 5-6 ezer Ft?
2011. szept. 27. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Vodkából, ha olcsó kell, csakis Kalinka. Kb egy árban van a Royallal, de ég és föld.

Whiskyből nagyon nem nyúlhatsz mellé, ha a 2500 alattiakat kerülöd. Az olcsók közül a Canadian Old egész jó.

2011. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"A Johhnie Walker es a Jim Beam az eleg jo az arahoz kepest, szerintem a Jack Daniel's a legfinomabb, de az nagyon draga.

De, ha sokan vagytok keve cashre akkor a Ballantinest ajanlom:"


Legalább válaszd külön a scotch-t, meg a bourbon-t!


Bourbonben a Four Roses veri az általad írtakat, és az árszintje Jimével egyezik.

Scoth-ot nem iszok, nem jön be az íze /a Ballantines tipikus "sóher cigány" ital/.

2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A legfinomabb vodka az a Grey Goose vodka érdemes megkóstolni,én ezt ajánlanám.Whiskeyből pedig attól függ milyen ár kategória de a Jim Beam nem rossz.
2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Miert kene kulon valogatni az amcsi es a skot whiskeyt???

Azert irtam a 2-t egyutt, mert en mind2t ugyan annyira szeretem es egy kategoriaban vannak-,-''

De te sznoboskodj csak nyugodtan...


Kerdezonek:

Igen, a Jack 5-6 korul szokott lenni.

2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:

Komolyan, mi az a megfizethető ár? Van akinek 3000, van akinek 15. És átlagemberekről beszélünk.


Vodkából vegyél Russian Standardet, nem is olyan veszélyesen drága, és az egyik legjobb. A whisky meg a abszolút a pénztárcádon múlik.


A bourbont meg a scotchot egyébként baromság egy kalap alá venni, két egész más italról van szó.

2011. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"De te sznoboskodj csak nyugodtan... "


Nem sznoboskodás, hanem a a kérdező normális tájékoztatása, ha két merőben eltérő italt, különválasztunk.

2011. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vodkából vegyél stolichnaya-t. a royal az lepárolt lószar hozzá képest.
2011. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyszer ittam ARO vodkát, hát majdnem visszajött, pedig én tényleg szeretem a vodkát. (A JÓ vodkát.)


A Putinoff (Putyinka :P) vodka sem rossz egyébként.


Alaskát ittam már, de lehet, hogy keverem valamelyikkel, úgy hogy nem nyilatkozok.


Tényleg nagyon széles a spektrum, a nagyon jóktól a nagyon rosszakig.

2011. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!