Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Stephen Hawking melyik könyvét...

Stephen Hawking melyik könyvét ajánljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Eddig sokan mondták h Az idő rövid története , kíváncsi vagyok azért , mert eléggé drágák sajnos:(
2011. okt. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A "Sorvadj el!"-t
2011. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem könyvtárban is megtalálhatod, bár nem vagyok benne biztos, de próba cseresznye.
2011. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a teljes könyv-e, de próbáld meg ezt a két linket.


[link]

[link]

2011. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy megyei könyvtárban meg kell lennie az összesnek. Vedd ki mindet, és olvasd el legalább egyszer.

Aztán még ajánlom Paul Daviest, a Tudomány Egyetem sorozat ide vágó könyveit, és vedd ki a legújabb könyveket is a témában.

Sok a műveletlen ember ebben a témában, jó hallani, hogy valaki olvasni is akar nem csak észt osztani.

2011. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A "Sorvadj el!"-t

! Haw !

2011. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 S.A. Nozdormu Master válasza:

LOL Stephen King vagy Stephen Wahking nemugyanaz xD.

Nekem fizikatnárom "Az idő története" című könyvet ajánlotta és adta kölcsön hogy olvassam el és tájékozódjak belőle mi hogy is van a világegyetemben.Hát...Nos igen 3x-ra kezdtem el előről olvasni,mindig újabb és újabb dolgokat értek meg belőle.Hatalmas koponya az az ember!

2011. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 S.A. Nozdormu Master válasza:
Ááá *Hawking este van már...
2011. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2011. okt. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!