Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A nők minek isznak sört?

A nők minek isznak sört?

Figyelt kérdés

Azt mondja az összes ismerősöm, hogy a sörözés az egy férfias tevékenység.

És nekem mindig meglepő, ha egy nő kezében sört látok.

Akkor minek isszák a nők, ha ez egy férfias dolog?


2011. okt. 8. 19:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ó, jaj... amennyi sört már megittam... Ugye nem fog tőle kinőni a fütykösöm??? :-DD


Viccen kívül, miért ne igyam, ha szeretem. És ha majd a pasik nemfognak gyantázni meg rózsaszín inget hordani, lehet hogy kevesebb nő iszik sört (nyilvánosan).

2011. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
külföldön egyáltalán nem furcsa egy söröző nőt látni, legtöbbször a kocsmákba együtt megy a család, még a gyerekek is. Én csak cseh kocsmákat láttam, ott elég általános a női sörfogyasztás.Volt egy német ismerősöm, akinek a lánya már 6évesen sörhabot ivott. ez csak itt magyaroknál elfogadhatatlan, a nagy "sörnemzeteknél" cseppet sem furcsa.
2011. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hat évesen sörhab.. Én is annyi idősen ittam, mégsem lettem alkesz. :D

Másrészt a sör finom. Nem zavar, hogy egyesek szerint férfias. Én sem vagyok lányos lány.. Sör, foci, metálzene <3:D

2011. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Pedig a rózsaszín inges mondjuk úgy, feminin férfiak megjelenésével azt gondoltam, ez a lemaradt ország is eljut oda, hogy nő és férfi között ilyen hülyeségekben ne tegyen különbséget.

Nem a sörivástól lesz valaki férfias, hanem mert farok van a lába között...

Azért iszom a sört, mert ki nem állhatom a pezsgőt, az édes boroktól a hátamon feláll a szőr, és ha a haverjaimmal beülünk egy kocsmába, nem fogok koktélozgatni csak azért, mert nő vagyok... amúgy meg azért isznak a nők sört, mert a kismalac szőrös, mittomén. Sőt, alapjaiban megborítom az egész nyamvadt világképedet: van olyan férfiismerősöm, aki ki nem állhatja a sört. xD

2011. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mai cikk

[link]

2011. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a sört, nyáron strandon, tóparton, este tűz mellett ugyanolyan jólesik, mint a pasiknak! És elmondanám, hogy a sör az egyik legjobb tejserkentő csodaszer, tavaly nyáron míg szoptattam a fiamat, mindennap ittam egyet (akkor persze csak Bucklert), de egy héten egyszer-egyszer amúgy is szoktam, mert jó és kész.
2011. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Azért mert van aki imádja! Főleg ha gyümölcsös. Én pár éve szoktam csak rá, igaz főleg meggysört iszok mert azt nagyon szeretem. Érdemes kipróbálni mert nagyon jó édes-kesernyés íze van! :)

A Dögösmeggy térképén rengeteg hely fennvan.

2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!