Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen a koccintós bor?

Milyen a koccintós bor?

Figyelt kérdés
Mennyitől lehet nagyon rosszul lenni? Szerintetek mennyire rossz a minősége/ mennyi szőlő van benne? Tablettás?

2011. nov. 11. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Szar

Shit

Scheiss

2011. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
50%

Kérdésekre a válaszok:

Borzalmas.

Ezt pontosan nem tudom.

Nagyon szar/ semennyi.

Szerinted? (Igen)

2011. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Borzalmas

Nekem elég hozzá egy korty is

Szőlőt nem nagyon látott

Igen

2011. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Elárulnám, pont hogy ezek láttak szőlőt, csak a létező legócskább, noname minőségtelen szart.
2011. nov. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Phoney ***** válasza:
66%

Pár pohártól is lehet rosszul lenni (főleg a vöröstől), rossz a minősége és szőlőből van.


(Ha ennyire lazán lehetne szőlőmentes bort tenni a polcokra, akkor a kommersz körtét sem „körte ízű szeszes italnak”, címkéznék, hanem szívbaj nélkül körtepálinkának. Érdekes, ehhez képest a zwack fütyülőst és vilmost sem merik pálinkának címkézni, pedig azok láttak egy kis gyümölcsöt. Úgy látszik, mégsincs akkora lazaság, mint az itteni szeszminiszterek képzelik:P)

2011. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A neve is mutatja, hogy koccintós, berúgásra nem jó, mert garantált a másnap. :)
2011. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
54%
neeeee én pálinkát ittam koccintósat de még mindig érzem azt a sz*rt bleeee
2011. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
koccintós PÁLINKÁT?
2011. nov. 12. 20:25
 9/18 anonim ***** válasza:

A kommersz, aromás szeszesitalt nem hívhatják pálinkának. Viszont az otthon gyümölcsből készült kerítésszaggató igaz, hogy pálinka, de azt sem hívják koccintósnak.

De mindkét felsorolt példa lehet olyan hatással, mintha koccintóst inna az ember.

2011. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Koccintós az egyik legsz*rabb bor az S-Budget után. Fogyasztását minden mértékben ellenzem, még kólával is. Egy igazi méreg. Ismim 1 évig itta, nem napi szinten, de heti 1-2 alkalommal 1-1 üveggel. Iszonyat megsínylette a szervezete, a mája tönkrement. Hozzáteszem nem alkoholista, csak összeültek a haverokkal kártyázni, beszélgetni.


Szóval inkább kerüld jó messzire.

2011. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!