Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miként és hogyan fogyasztva...

Miként és hogyan fogyasztva jó a vodka?

Figyelt kérdés
Tehát például 2,5 decit hígítok fele arányban (tehát ugyan annyi) naranccsal vagy valamivel és azt kortyolgatva mondjuk 5 percenként? Vagy 10? Vagy az elején egy kicsit többet inni, akár tisztán? Tehát hogyan lehet úgy, hogy meglegyen a kellemes érzés több óráig és ne úgy kezdődjön hogy fáj a hasad tőle meg ilyenek, mikortól ne együnk előtte, mit együnk utoljára, ilyenek. Előre is köszi a válaszokat!
2011. nov. 18. 16:02
 1/10 anonim válasza:
48%
idd szénsavassal!
2011. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy szénsavval idd :-) A legjobb, ha tisztán iszod, de minden egyes adag után iszol egy pohár vizet. Nem neked van ma szülinapod véletlenül?
2011. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs szülinapom. Simán már annyira nem bírom, az íze miatt. Szénsavassal miért ne? Úgy halottam hamarabb hat úgy vagy mi.
2011. nov. 18. 21:08
 4/10 anonim válasza:

első vagyok

hamarabb hat, és pl ha valami gyümölcsmentes szénsavas gyümölcslével iszod, pl lift, akkor még undorító vodkaíze sincs. persze attól függ mi a célod. részegséghez ezt ajánlom, bár nyilván nem túl elegáns megoldás..

2011. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó lesz az köszi! Mert egyszer sima narancslevestől hányingerem lett. Meg ha szénsavas gyorsabban is szívódik fel, kevésbé vodka ízű, mint írod és ráadásul néha büfögtet ugye a szénsav egy kicsit és akkor legalább jobb a gyomornak nem lesz hányingerem meg hasfájás szerűségek!


Szóval köszi, úgy lesz! :)

2011. nov. 19. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
piros cappyvel 1:1arányban sincs vodka íze, de akkor is energiaitallal a legütősebb
2011. nov. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

folyamatosan enni ivás közben (ami egy otthoni bulin nem nehéz)


a vodka narancsot én se bírom


almalével


és ami a legfontosabb: jég hidegen


egy feles vodka, egy korty almalé

2011. nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül úgy ittam, hogy 2,5 deci vodka 2,5 deci fanta. Iszogatni az egészet 1,5 órán keresztül kb. és tuti jó lesz! :)
2011. nov. 22. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:

tisztán, szobahőmérsékleten.


egy orosz barátom 'tanította' amikor még iskolás koromban náluk voltam nyáriszünetben.


a szobahőmérséklet náluk elég hideg. állandóan 17-18°C volt. mindig fáztam, és csavartam föl a fűtést, ők meg csavarták le :D


szobahőmérsékleten kijön az íze.

mert az hülyeség, hogy nincs íze. nincs intenzív íze mint pl. egy pálinkának, de van egyfajta karaktere. kóstolj meg egy pár vodkát egymás után, úgy hogy közben öblögetsz vízzel, és érezni fogod a különbséget.

2011. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tisztán id és ha már nem birod az izét rágcsálj melé savanyuuborkát
2012. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!