Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Két deci vodka keverve?...

Két deci vodka keverve? (bővebben tovább)

Figyelt kérdés
Két deci voda ütősebb mondjuk ugyan annyi kólával vagy fantával keverve, mint simán? Milyen üdítővel ajánljátok keverni? Málna, narancs, kóla...? Milyen ütembe igyam, hogy ne legyek rosszul, de kellemes legyen?
2011. nov. 4. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy higítva ütősebb lenne
2011. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, de úgy halottam...
2011. nov. 5. 00:15
 3/13 A kérdező kommentje:
A vodka mennyi idő alatt szívódik fel?
2011. nov. 5. 00:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Idd kicsi fajta redbullal. Az a kis dobozos amibe sok koffein van. műanyag doboz kicsi. 4 decis pohárba rakd bele a 2 deci vodkát a másik 2 deci meg kicsi fajta sok koffeinos redbull. De ha lehet akkor 5 decis pohárba 2 deci vodka 3 deci red bull (fontos hogy azt a kicsi fajta ütős redbullt vegyed ne a fémdobozost hanem azt a kicsi műanygot). De ha jol birod a piát akkor egy este igyál meg 3 deci vodka vagy 4 + egy 4 deci kis dobozos red bull. drága lesz de hidd el megéri :P
2011. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elég szar lesz de 2 nap alatt kihevered az egészet. Másnap ne egyél fűszereset egyél kenyrete meg zsömlét simán
2011. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de ha ez a mennyiség nem elég akkor igyál többet ugyan így keverve
2011. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az enegia ital fontos hozzá. úgy nagyon üt :P
2011. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát múltkor simán ittam kb. 3 deci vodkát meg 3-4 pohár pezsgőt. Folyamatosan hánytam, elaludtam hazafelé szarul voltam. Másnap remegtem meg ilyen apróságok. De volt amikor ittam 3 decit csak és jó volt, hányás nélkül! Szóval most szerintem ez a 2 deci vodka+ ugyan annyi narancs jó lenne.


De utána mennyivel kéne érezni a hatást?? Mert lehet azért üt ki mindig az egész a végén? Lehet hatni fog csak nem 0,5-1 órán belül...

2011. nov. 5. 00:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja igen egy Hell is volt még hozzá. Jobban kitoltam mint múltkor. :\ Már csak addig akarok inni hogy pont ne hányjak és jó legyen!
2011. nov. 5. 00:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a táblázat összefoglalja, hogy egy 70-80 kg súlyú felnőtt szervezetéből mennyi idő alatt szívódik fel az elfogyasztott alkohol.


Elfogyasztott szeszesital - Várakozási idő


1dl peszgő, vermouth - 2,5 óra

2dl asztali bor - 2,5 óra

5cl bitter - 2,5 óra

1dl desszert bor - 2,5-3 óra

5cl konyak, likőr - 2,5-3 óra

5cl vodka, whisky, gin, rum "kommers" - 2,5-3 óra

1 koktél, 5cl pálinka - 2,5-4 óra

0,5l sör - 3 óra

5cl "erős rum" - 3-4 óra

5cl "extra erős rum" - 4-6 óra


A jelölt időtartamon túlmenően mintegy 1-3 órás "plusz pihenési idő" javasolt.

2011. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!