Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rád hogy hat az alkohol...

Rád hogy hat az alkohol hatása, milyen vagy, mikor részeg vagy?

Figyelt kérdés

Igaz lehet az az állítás, ha részeg vagy, akkor jön ki valójában a való éned? Persze nem a detox részegségre gondolok, a becsiccsentés és részegség határára.

Ott vannak a rosszakaró, folyton beszólogató csövesek. Ők alkohol hatására még bunkóbbak lesznek. Én alapból egy jótét lélek vagyok, azt mondja mindenki, hogy aranyos vagyok, mikor iszom. Tényleg nem tudnék ártani akkor senkinek, a barátnőm előtt részegen már háromszor sírtam el magam, 4x látott berúgni... tényleg romantikus srác vagyok. Erre alapozva még felelőtlen lenne kijelenteni, hogy mindenkinek a való énjét hozza ki az alkohol. Ezért kérdezem tőletek, hogy szerintetek mi az alkohol hatása? Vagy mindenkire máshogy hat?



2011. dec. 9. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkire máshogy. Van aki lehangolt lesz tőle, van aki agresszív. Én pl először felszabadultabb, aztán lehangolt. De előfordult, hogy nagyon jó kedvem lett, jó volt a buli akkor. Helyzettől is függ. (Alapjában véve viszont a gátlásokat oldja, így ha egy alapvetően agresszív ember iszik, akkor a tudatosan elnyomott agressziót többé nem nyomja el, így agresszíve lesz. Tehát ebben is van igazság.)
2011. dec. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"In vino veritas" Borban az igazság.Nem véletlen a mondás. Azzal, hogy felszabadulnak a gátlásaid,olyan dolgokat is kimondasz, amit józanul nem tennél.Csatlakozom az előttem szólóhoz,mindenkiből másképp jön ki.Van akit agresszívvá tesz,van aki mindenkibe beleköt,van aki alig várja,hogy lefehessen és békén hagyják, és van aki akkor a legaranyosabb./Ismertem ilyen embert is,ő viszont józanul volt bunkó./
2011. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én már egy sörtől is érzek valami bizsergést, aztán megiszok még tizet, és igazából csak gyorsabban beszélek, meg több hülyeséget. ha rövidet is iszok, akkor másnap nem emlékszem az utolsó néhány órára, és a legtöbbször hányok.
2011. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem próbáltam. 1-2 pohárnál megállok, mert tudom, nem bírom.

Ha nem ettem, akkor érzem, hogy egy kicsit forog a világ, összegabalyodik a nyelvem. Ezt akár 1 pohár pezsgő után is képes vagyok produkálni.

Amúgy vagy 2 rosszcsont gyerekünk, ezért résen kell lennünk, hogyha kell, valamelyikünk tudjon vezetni...

2011. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Némi szédülés és mozgáskoordinációs zavar, kb ennyi. :D Amúgy nagyon ritkán iszok.
2011. dec. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nekem szerintem a valódi énem jön ki ha iszok. alapból sok mindent nem merek kimondani mert félek hogy hülyének néz... ha részeg vagyok ez nem gond. és eddig mindenkivel összebarátkoztam akivel részegen találkoztam. és oda merek menni bárkihez köszönni neki és beszélgetni.
2011. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alkohol oldja a gátlásokat,ilyenkor az ember olyan dolgokat is kimond,amit egyébként nem.

A sör lassit,a tömények általában vadítanak.A bortól meg költő lesz az ember:)

2011. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem változó. 1-2 ital jókedv, enyhe szédelgés többet beszélek. 3-4 agresszívabb, kötekedősebb vagyok, és jobb erőben vagyok mint józanon. 5-6 brutál jókedv, erős szédelgés, enyhe 2-ős látás, botladozás, félrebeszélés. 7-9 hányinger hányás álmosság, lehangoltság, rosszkedv. Ennél több ,,mélyalvás", emlékezetkiesések.
2011. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!