Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 ezer forintból 9 emberre mit?

Rifle02 kérdése:

16 ezer forintból 9 emberre mit?

Figyelt kérdés

9en leszünk szilveszterre alapozni, úgy gondoltuk mindenki ad bele 2ezret. Egy valaki pénz helyett házi-pálinkát hoz ígyhát csak 16 ezer forintunk marad.

A kérés egy whiskey volt többi rám marad. Mit ajánlotok ?


2011. dec. 18. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

pl azt, hogy ne rúgjatok be


csináljatok egy bólét

2-3 üveg finom bort és 2 üveg normális pezsgőt vegyetek

2011. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha mindenki hoz magának. Páran betársulnak egy-egy üvegbe, hoznak kísérőt is (sört), és le van tudva. Pár száz forintot meg bedobnak és van kaja is.
2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gázszámlát.
2011. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 üveg whiskey, 1 üveg finlandia, 1 tálca sör, 3-4 db olcsó vodka :)))
2011. dec. 18. 12:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Vegyél

- 2 kg virslit, mustárt, 2 kg kenyeret...

- az Auchanban kimérve sós aprósüteményből 2-3 kg-ot...

- dobozos (1 kg-os) édes aprósüteményből 2-3 dobozzal...

- 5 üveg pezsgőt...

- 2-3 literes borból lehet forralt bort vagy bólét csinálni (forralt bort 1-1 arányban vízzel +fahéjjal, +cukorral kell készíteni; bóléhoz kell 1 üveg pezsgő +narancs és egyéb kompót-gyümölcsök)...


Szerintem ez kijön 16ezerből és 9 embernek elég egy estére hajnalig!... :-))


Ha "biztonsági tartalékot" akarsz, akkor vegyél még 2 kg kenyeret, zsírt, vöröshagymát és lehet vöröshagymás-zsíroskenyeret is adni a vendégeknek, ha már fogyóban a kaja...

2011. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
16 ezret elcseszni egy estére hihetetlen pocsékolás. Másnak annyi az egész havi kajapénze.
2011. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
8%
a mi szilveszterünk kb 250rongyban lesz szóval ti még jól jártok öreg.
2011. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
No de fejenként 2 ezer már nem olyan sok. Amúgy attól is függ, mi a cél, berúgni akartok vagy csak dumálni és közben iszogatni egy kicsit. Akz első esetben inkább a töményekre kéne rámenni, második esetben bólé, illetve mindenképp vegyetek egy-két rekesz ásványvizet, üdítőt is, hogy ne csak alkoholt ihassatok.
2011. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kaját és a fűtést nem nekem kell rendezni úgyhogy én csak piát viszek. Víz jó ötlet lehet bár csapvíz is megfelelő lesz szerintem . Nem leszünk végig ott úgyhogy valószínűleg töményből jobban fog fogyni. Majd meglátom, mi lesz leárazva.
2011. dec. 18. 13:44
 10/14 anonim válasza:

szerintem ne szarozz! 10üveg pezsgő es ha mindenki megiszik egy üveggel attól ha nem megy még egy feles pálesz meg amit írtál whiskey akkor az tuti elég én is így szoktam este 6-8ig vagy 3feles pálesz(ami sok) aztán 8-9 ig kaja aztán 9-10ig fél üveg pezsgő majd 10-12 ig a mási fele

én nem szeretem már az édeset de az általában mindenkinek bejön BB fehér édes kb 7-800ft/üveg és még marad is

2011. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!