Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg ennyire durva a...

Tényleg ennyire durva a "fény" nevű pia?!

Figyelt kérdés

Gondolom sokan ismerik a szódásszifon, és vodka párosítást. szörppel megvegyítve.


Olvasgatok róla neten, aztírják hogy iylen 4 felestől úgy fejre lehet állni, hogy az ember aztsetudja hol van...XD


átlagos emberekről bezsélünk, nem 120 kilos medvékről, meg 50 éves 40 éve masszív alkesz kőművesekről....XD


aki magára ismert bocs, egyszerű 7 végénte iszogatós társaságnál ez mennyire odab*szós pia szerintetek?!


köszi a választ..:)


2011. dec. 20. 19:00
 1/7 Kaposy Viktória válasza:

én ittam már ebből elég sokat, de nekem nem ütött

viszont magában 3dl royal igen :)

2011. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, elég durva. Nem tudom, nekem nem "hatott".


De szerintem mindenkit más pia üt ki. Én egyszer megittam 4 fényt, jó minőségű alapanyagokból, meg sem éreztem, de egy pohár bortól pl. már becsípek. Háromtól meg már el is alszom. Nem mintha túl gyakran innék, de azért... :)

2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olyat még nem ittam, amit magam készítek, amit a royal dobott piacra abból ittunk talán málnásat. nem olyan durva, de nagyon finom:D
2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé ütött 5 feles ebből. Bár nem tudtam, hogy fény a neve. :D
2011. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ahhammm ksözi a válaszokat! :D


akkor ideje egy főpróbát tartani szilveszter előtt...;)

2011. dec. 20. 21:12
 6/7 BeerHunter ***** válasza:
Velem eddig egy fény sem tudta éreztetni a hatását :S
2011. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet hogy csak városi legendák, de én nekem ismerősöm egy átmulatott éjszaka után mesélte, hogy egy lány a társaságból megivott egy ilyen kiskoktélt, és az est további részén, miután kétszer elesett a táncparketten, hangos vihorászás közepette feküdt egy kanapén, amiről többször lecsúszott, és disznó szerű mozdulatokkal fetrengett. Szóval nem tudom, igaz hogy egy kis könnyű testsúlyú lányról van szó, de azért elgondolkoztató.
2011. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!