Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ma megittam kb.1-másfél liter...

Ma megittam kb.1-másfél liter sört, meg kb.1-1.5 dl unicum nextet. Ez mennyire számít szerintetek soknak?

Figyelt kérdés
Kb. 65-70 kiló vagyok( bár a 70 eléggé irreális). Ez mennyire számít soknak? Elég rövid idő leforgása alatt ittam meg, volt egy heinekes, jó sok Arany Ászok, meg kb. másfél-nagyon max két deci unicum. Ez szerintetek soknak számít?
2011. dec. 24. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Karácsonykor? Dehogy. De ha minden nap ezt tennéd az már sok lenne.
2011. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam., Igazából nem rúgtma be, kicsit érzem, ami azért az írásomon is látszik. Csak a szilveszerre se tervezek többet, mert ez így pont jó. Más mit ivott, és mnnyit, ha megszbad kérdeznem?
2011. dec. 24. 23:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg , de téged ennyire érdekel, hogy másoknak mennyi az alkohol fogyasztása?
2011. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj meg , de téged ennyire érdekel, hogy másoknak mennyi az alkohol fogyasztása?"

Miért ne kérdezhetné meg? Én már kora délután felbontottam az első sört (nagyon hamar ünnepelni kezdtünk) aztán szép lassan a többit, közben kaja meg minden. Semmi mással nem kevertem, most kb. 2,5 liternél tartok.

2011. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaja közben nekem is jól esett. És ha megkérdeztem mi abban a baj? Nem ártok vele senkinek, csak kíváncsi voltam a többi jóember alkohol fogyasztási szokásaira, így ünnepek tájékán. Egyébként kellemes ünnepeket, és boldog sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek!
2011. dec. 25. 00:50
 6/11 anonim ***** válasza:

én mindennap megiszok 2-4 sört


tegnap megittam a 3 sört, utána egy üveg Tokaji aszu jött, utána pedig keserü likőrből egy fél üveg

2011. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egészgédere!
2011. dec. 25. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 3,5 doboz sört ittam meg.


Neked is Kellemes Ünnepeket Kérdező!

2011. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 25. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ma megittam 4 aranyfácánt meg 3 kronenbourg 1664-et. Már kezdem érezni pedig hol van még a nap vége! XD BUÉK
2011. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!