Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kapható valamelyik nagyáruházb...

Oyeacch kérdése:

Kapható valamelyik nagyáruházban /Tesco, pl. / igazi pálinka? Tehát nem szeszesital, amiben van 25 százalék gyümölcspárlat, hanem pálinka?

Figyelt kérdés
Példákat is mondhatnátok. Hálás köszönet. Kipróbálnék végre egy igazi páleszt, eddig csak a középkategória jutott. Házit nagyon nem tudok szerezni, bár ha nincs a bótban akkor majd keresek.
2011. dec. 26. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A Tescóban tuti van, 2000ft feletti az ára.
2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Például ott a Fütyülős,vagy vannak különböző ágyaspálinkák.
2011. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Van persze.Még külön is kell rakniuk az egyébtől
2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Állítólag a fütyit se lehet pálinkának nevezni.
2011. dec. 26. 16:12
 5/19 Phoney ***** válasza:
80%
Minden nagyáruházban van. Amire rá van írva, hogy pálinka, az pálinka, amire nincs, az nem. Tessék elolvasni a címkéket, ez a legfontosabb. Azt sem árt tudni, hogy attól, hogy valódi gyümölcspálinka, még nem lesz automatikusan felső kategóriás. Gyümölcsből is lehet alsókategóriát főzni, sok főzde meg is teszi. Ha el vagy eresztve, akkor vegyél Agárdit, vagy esetleg Zsindelyest, a Panyolai sem volt rossz legutóbb, az olcsóbbak meg változóak, szóval ne lepődj meg, ha rosszak.
2011. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Jó, hogy tőled is jött válasz, ahogy elnézegettem a kérdéseket, elég tapasztalt szakember vagy :D


Nekem most kizárólag az a fontos, hogy megkóstoljak egy igazi páleszt, szóval a felső árkategóriát fogom választani. Mégegyszer köszönöm!

2011. dec. 26. 16:41
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
megkóstoljak egy igazi páleszt, Ez egy link italnak az alsóbb kategóriája,mármint a pálesz,pálinka jellegű,ital.
2011. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
A fütyülős nem pálesz, nehogy azt vegyél. Az csak pacsmag.
2011. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Hát abban biztos lehetsz,hogy amit boltban veszel az meg sem fogja közlíteni a házi pálinkát.Én a helyedben biztos megpróbálnák házit szerezni.
2011. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Phoney ***** válasza:
75%
Abban is biztos lehetsz, hogy 10-ből 9 házipálinka hibásan van cefrézve és/vagy elválasztva... életemben KÉT DARAB olyan házit kóstoltam a több tucatból, ami hibátlan volt.
2011. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!