Miért jó berúgni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 10:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
62%
próbáld ki, meg tudod :) vidámabbnak érzed magad, és szánalmasan vicces dolgokat művelsz ( pl. odamész idegenekhez, fetrengsz a földön, énekelsz az utcán esetleg olyanoka előtt akik elött pont nem kéne ) . majd másnap ott találod magad, az ugyanolyan szar életben. marhára megéri.........
2011. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát ezt még nekem sem sikerült megértenem. Alkoholt inni sem tudok, mert rettentő íze van, büdös, savanyú, rossz a szaga is. És hogy ebből valaki annyit ledöntsön, hogy elveszítse az önkontrollt saját maga és a tettei felett? Nagyon primitívnek kell lenni ehhez. Nincs undorítóbb egy részeg nőnél, de férfiaknál is szégyen.
2011. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ellazít és olyankor mindenen csak röhögök, nem idegesít fel senki és semmi. :) Persze ha nem lépem túl a határt, mert akkor hányás követi, az pedig már nem túl jó.
2011. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Második válaszolóval maximálisan egyetértek. 16/L
2011. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én például józanon képtelen vagyok táncolni és elengedni magam. Ha alkoholt fogyasztok, akkor nincsenek gátlásaim és egyből bennem van a bugi. :) Persze ez is csak attól függ, hogy tudod e hol a határ. Ha azt átléped, akkor az már tényleg undorító és a másnaposság se egy kellemes dolog.
2011. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó.
2011. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát jó berúgni de csak mértékkel , én pl.: erősebbnek érzem magam meg bátrabbnak is és mindenhez van kedvem !!!
2011. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én feszült vagyok és nem tudom elengedni magam társaságban, ha nem iszok egy kicsit. Sokkal jobban ellazulok, elengedem magam és tudok nevetni és beszélgetni akár idegenekkel is gátlások nélkül. Nem olyan rossz dolog az alkohol, csak tudni kell, hogy hol a határ, mert ha azt túl lépi az ember, akkor tényleg felszínes és kiábrándító tud lenni.
2011. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha tudjuk, hol a határ, akkor nem kéne elítélni valakit. Én nem is értem, hogy miért nevezik alkoholistának azt egyből, aki csak annyit iszik, hogy ellazul kicsit és jól érzi magát??


28/N

2011. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nevetsz. felbátorodsz. jól érzed magad. énekelni és táncolni van kedved. szeretet kitörésed lesz.


mi a nem jó benne inkább? :D


18/L

2013. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!