Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » HOGYAN LEHET NAGYON BERUGNI?

HOGYAN LEHET NAGYON BERUGNI?

Figyelt kérdés
Az lenne a fontos kérdésem, hogy pénteken megyek egy hatalmasan jo buliba és még a buli elott a barátokkal, hogy? mennyit? MIT? igyak h azért az alap hangulat meglegyen... és később közvetlenűl a buli elött mit igyak h nagyon berugjak?
2011. nov. 13. 02:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az alap hangulat az hogy nagyon berúgsz? Igen hamar ki fogsz akkor dőlni.
2011. nov. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha mar buli elott be akarsz rugni, allatmodon fetrengeni, lehet hogy a buliba be sem engednek. Nem hianyzik senkinek egy idiota.
2011. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jajj, inkább ne akarj berúgni...nekem egy hete sikerült, de úgy ahogy még az életembe sosem...3 napig döglődtem meg rókáztam vazzee...nem ér annyit az a pár óra mámor...pffff
2011. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyan jó buliba mész miért akarsz annyit inni hogy ne emlékezz semmire?
2011. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne akarj berúgni :D én februárba úgy berúgtam hogy azóta inni se ittam :D
2011. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:
90%
Veszel egy nagy üveg vodkát, a szádba veszed a nyitott végét, és a felét egyszerre megiszod. Ezután azonnal rácsavarod a kupakot, hogy másnak is jusson. [Itt filmszakadás, a részletekről a haverok tudnak majd mesélni] Másnap elmész az okmányirodába, és az előző estére hivatkozva igényelsz egy szegénységi bizonyítványt.
2011. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én azt javaslom:keverd az italokat és mindig a legmagasabb alkoholtartalmu itlokat vedd meg!!!

Ha kevered az alkohol tartalmu italokat ,sokkal jobb eredményt érsz el csak vigyázz nehogy elmenj az alkoholmérgezésig!!!

egyébként bármely energiaitallal kombinálva megtöbbszörözheted a hatás ,viszont az alkohol+energiaital nagyon veszélyes,ha tulzásba viszed a keverést lehet /hogy nem vacsorázol többet=meghalhatsz is akár/!!!

2011. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem kevernék alkoholt energia itallal, hacsak nem célod hogy másnapra már kihúzzanak az élelmezési tartományból/rátából ha így tetszik. De egyébként behúzol egy nagy vodkát, meg mellé fél liter bort, akár 1 is mehet. Aztán vársz egy kicsit és minden féle töményet összeöntesz egy korsóba, rá egy kicsi (vagyi nkább sok sör) húzóra, és kész is a baj. Garantált alkoholmérgezés 2 óra alatt.
2011. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sör unicum, whiszky -bor ....full ko
2011. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ezek élvezeti szerek és nem arról szólnak ,hogy mennyire legyünk rosszul hanem mennyire érezzük jól magunkat . Ezért nem kell össze vissza keverni a szeszes italokat !!! Egy jó whiszkiből sokat megiszol berúghatsz keményen is de hulla rosszul nem leszel és másnapos sem...
2011. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!