Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legjobb alkohol kombináci...

Mi a legjobb alkohol kombináció, hogy ne rúgjak be annyira?

Figyelt kérdés
Úgy értve,hogy miket ajánlotok,hogy miket a legjobb keverni,hogy ne üssem ki annyira magam? Pl ha pálinkát iszunk,ahhoz már nem illik a bor stb.Sör,pezsgő,bor,pálinka,jager,whiskey stb stb minden italból mik azok amiket még lehet inni együtt? Jó persze ez mindenkinél más,de saját tapasztalataitokra kíváncsi vagyok. :) Jó bulizást este! Boldog új évet mindenkinek!:)
2011. dec. 31. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sör+ pálesz az nem üt ki annyira, de csak ha mértékkel iszod. Nagyon nem szabad keverni a dolgokat, akkor nem lesz gond. Én idén fröccsözök, meg max 2-3 páleszt beverek, nem akarok kész lenni :) BUÉK, jó bulizást!
2011. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jagermeister és sör. Nekem bevált. A Jager is német termék, meg a sör is amit iszom hozzá (Löwenbrau). Német minőség ;-)
2011. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B.U.É.K. Kérdező! :-)
2011. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
suerintem a kombók nem a legjobbak. Inkább az egyféle italok. Ha mégis kombó, akkor lehetőleg minőségi italok legyenek, azok nem készítenek ki.
2011. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pálinkához miért ne illene a bor? A szüleim a bort szeretik, a sört nem annyira és sokszor isznak pálinkát, utána meg bort és semmi bajuk nincs. Én is ittam már pálinkát és utána bort, semmi nem volt.


Az a fontos, hogy ne keverd a piát, mert az rendesen be tud tenni.

Én mondjuk úgy csinálnám, hogy a buli elején innék 1-2 pohárkát, amit szeretek, utána meg van a kellő hangulat, lazább vagyok, könnyebben megnyílok stb. és akkor már nem iszok, max. egy nagyon keveset. Szóval buli középső fázisába inkább vizet vagy valamilyen üdítőt innék és éjfélkor pezsgőznék. Így kisebb az esélye a berúgás, hiszen nem iszok sokat és még pihenni is tud közben a szervezet.

2011. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tudom h már későn írok de max 2 félét keverj egész este, lehet még 3. fajtát is inni mellé de keveset!

ha jól beboroztál v pálinkáztál v akármit is iszol akk ne sok pezsgőt igyál mellé mert ha 1-2 fajtából iszol rendesen egész este és ráversz 1 üveg pezsgőt akkor az szétszed :)

2012. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!