Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gyógyszerre pia? Jót tesz? :D

Gyógyszerre pia? Jót tesz? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 04:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha a cél a hullaház.
2012. jan. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jót, főleg a kocsmárosnak.
2012. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyógyszerre. A gyógyszerek 90 %-át nem befolyásolja az alkohol. Tehát kár a gőzért
2012. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elferdített téma, mindenkibe azt sulykolják hogy ha gyógyszert vesz be és iszik rá, akkor meg fog halni. Ez bődületesen nagy ökörség. Ennyi erővel ha C vitaminra rádobsz egy vodkát, akkor belehalsz? Hülyeség...
2012. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

Kedves utolsó válaszoló. Gyógyszertári asszisztens vagyok. A gyógyszerek többségénél valóban tényleg nem baj, ha iszik rá az ember alkoholt, semmi nem fog történni. Van olyan gyógyszer, aminél azt hinné az ember, hogy annál biztos veszélyes, de valójában nem, viszont a fordítottjára is van példa, nem is egy. Egy laikus, aki nem ért hozzá, inkább ne igyon semmilyen gyógyszerre, csak arra, amiről 100%-ban meg van győződve, hogy ihat rá, és az információit nem mindenféle szedett-vedett oldalakról, bulvárlapokból és a tévéből vette, hanem megbízható, hiteles forrásból. Ez alatt értem: gyógyszerész, orvos, szakfolyóirat, ill. az interneten a szakembereknek szánt, vagy általuk készített oldal.

A C-vitamint meg ne keverjük bele. Ha a gyógyszer szót meghalljuk, akkor nem a vitaminok jutnak az ember eszébe. De eleve hülyeség azt feltételezni, hogy vitaminra nem lehet inni. Akkor egy ételre se lehetne. Ilyen kérdésnél senki sem a vitaminokra gondol.

2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, persze ezt írhattam volna az első válaszban is, de én is emberből vagyok, akkor értem haza a szilveszteri buliból, még erősen dolgozott bennem a sok sör... :) Amint látod, józanul már árnyalom a képet.
2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szelveszter után neked is jó dolgod van xd de amúgy köszi a válaszokat :D
2012. jan. 2. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!