Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki nem gyakran iszik alkoholt...

Aki nem gyakran iszik alkoholt az háány pohár pezsgőtöl tudna berugni? Ha nem pezsgőtől akkor még mitől. Ami nem annyira kellemetlen hatású (miint a pálinka)

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ittam pezsgőt, csak egy pohár jóféle vörösbort és már attól kissé furán éreztem magam, ha még egyet ittam volna, szerintem már berugok. :-)
2012. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a szilveszterrel kapcsolatban kérdezed, akkor nem tudok pontos választ adni. Alapvetően ritkán, inkább csak akkor iszok, ha valami alkalom van (születésnap, névnap, karácsony stb.). Most spontán 'buli' volt és szüleim korabeliekkel ünnepeltem az újévet. Egy testesebb vörös borból ittam és pezsgőt, hogy mennyit azt nem tudom, de nem volt semmi bajom.

Tegnap rokonok társaságában 4 vagy 5 pohár pezsgőt ittam és igazából nem volt semmi bajom egészen addig, amíg itthon nem ittam vizet. Utána éreztem, hogy talán kicsit sok volt. :D

2012. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármitől és bármennyitől. Szervezetfüggő. Láttam én már olyat, aki egy pohár sörtől beájult, meg olyat is, akinek egy üveg töménytől se lett semmi baja.
2012. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 martonistifler válasza:

mi az, hogy a pálinka kellemetlen hatású? :DDD

egész szilveszter este azt ittam és elmúlt a torokfájásom. :DD

2012. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem égeti a torkom :P
2012. jan. 2. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
a pláesz az jó, értm?
2012. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A párom naponta kb 7-8 dl bort iszik ( fásfél liter fröccsöt, de csak 7-8 dl a bor). Ja, és néha 1 kupica rumot, vagy pálinkát, de semmi baja.


Én szilveszterkor kaptam 2 dl pezsgőt, de 2 korty után kajla voltam, mert nem szoktam inni.

2012. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na most szilveszter, tegnap. Én 2 pohár Szovjesztoje Igrisztoje pezsgőt megittam és eléggé megéreztem. Nem azt mondom, hogy úgy berúgtam, hogy azt se tudtam hol vagyok, de éreztem, hogy valami nem kóser! :D
2018. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!