Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Antibiotikum mellett megihatok...

Antibiotikum mellett megihatok egy citromos sört?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked őszintén, antibiotikumra semmi alkoholt nem innék, de ettől független abba annyira kevés az alkohol, hogyha kívánod, akkor igyad.
2012. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellett meg, csak akkor nem ha be is veszed.
2012. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én ittam már erősebbet is antibiotikumra és nem lett semmi bajom. Igaz, előtte megnéztem, hogy milyen problémák léphetnek föl alkohol fogyasztásakor és csak annyi volt, hogy szédülés, hányinger, amit úgy gondoltam még bevállalhatok. :D Kicsit szédültem is, de nem volt vészes, lehet ha nem tudom, hogy ez emiatt van, akkor észre se veszem a szédülés.
2012. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,inkább nem iszok,majd ha lejárt

a terápia!Üdv és jóéjt!

2012. jan. 5. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy alkoholmentes citromosat azért megpróbálhatsz. (Ha az íz hiányzik, hogy sör és citrom, szerintem az is megteszi.)
2012. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:

Simán, kettőt is.

Csak a központi idegrendszerre ható gyógyszerekre nem tanácsos alkoholt inni, mert egymás hatását kiszámíthatatlan módon gyengítik, vagy fokozzák.

Az antibiotikum nem ilyen típusú gyógyszer.

2012. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!