Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A kollégisták mit isznak?

A kollégisták mit isznak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van pénz, tehát nem csapvíz, de nem akarunk sokat költeni, illetve minden nap inni akarunk. Mi az, ami jó és megéri? Bevált praktikák?
2012. jan. 11. 03:12
 1/9 anonim válasza:
53%
Koccintós.
2012. jan. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Phoney ***** válasza:
59%
Olcsó italok közül fehérbort érdemes venni (talán a cserszegi fűszeres alkalmas legjobban olcsóbornak) és vodkát, gint. Szóba jöhet még az olcsó bourbon whiskey, vagy keverve a rumok is. A legjobb, ha találtok a környéken egy italkereskedést, mert pl. a Tesco sokszor nevetséges áron árulja a töményeket, mikor nincsenek akcióban. Elsőre hihetetlen, de 1500–2000 Ft/7dl-ért majdnem minden ismert párlatfajtából lehet valódit venni, legfeljebb nem érdemes.
2012. jan. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem mindennapi ivás ként nem piára gondolt. Szólj ha tévedek

Lift 2,5 liter kb 200 forint

Mi ezen éltünk :D 5 évig voltam kolis

2012. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Sört! :D

Amúgy a legjobb szerintem ha zsugorszámra veszitek a buborékos ásványvizet és mellé vesztek pár szörpöt. Mi ezt nyomtuk változatos volt, nem a legtrógerebb szörpöt vettük (Piroska) és abszolút fogyasztható volt.

2012. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

mindent amit találnak :D

amúgy vannak olcsó mentes vizek is, bubis nem jó szomjoltó

2012. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Jellemzően La Fiesta Édes élményt tolunk (kb. 350Ft) ratyi kólával(kb. 100Ft) amitől mostanában kezdek nagyon megundorodni szóval inkább spórolok coca colara, esetleg kőbányait(150Ftért vagy 2literes kiszerelésben 500Ftért). Kb. szökőévente vodka(kalinka) vagy viszki(jim beam, johnnie). De általában ami van.


F/20

2012. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában teát főzök. :))

20/L

2012. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
colis-vizet:))) ez szóvicc volt.../most tiltottak be ásványvizet, amiben coli bacit találtak/ szóval gyerekek, jó kis házi pálinkát,attól nem lesz bajotok. de csak mértékkel:))
2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szeszes italra gondolt, ha ebben a kategóriában tette fel. Attól fögg mennyi pénz van, nálunk a koleszbe van egy csávó aki az apjától hetente 20K-t kap de általában a koleszosok sörözni, vagy fröccsözni szoktak nálunk.
2012. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!