Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol önbizalmat ad?

Az alkohol önbizalmat ad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Tompít. Olyan, mintha bevetted volna a lesza...om tablettát. De, mivel alapjában véve nem az igazi érzés, ezért nagy ára van az alkohol fogyasztásnak.

Még rosszabb, mintha valaki azért iszik, mert ízlik neki.

Ilyen esetben kell félni igazán a függőség kialakulásától.

2012. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Önbizalmat a pénz, a gazdagság, a kidolgozott testalkat, a jó megjelenés, stb. ad.

Az alkohol felold bizonyos gátlásokat, de az múló állapot.

2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkohol nem ad önbizalmat, inkàbb lehangol, tehàt ezért nem is iszom.
2012. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az erdei diszkont előtt sorállás van italért. Jön az oroszlán és előre megy. Hátul egy vékony hang.-Itt van a sor vége. Elbődül az oroszlán:-Ez ki volt? Síri csend. Hazaér a nyuszi a kétliteres flakonnal. Megissza. A mellére üt:-Én, a Nyúl! Igen, az alkohol önbizalmat ad, de nem akkor, amikor szükséged lenne rá.
2012. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes önbizalmat IGEN.
2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten ad önbizalmat, pont amikor a hatása alatt vagy.

De én nem azért szoktam inni, hanem pl. azért is, mert olyankor még fokozattabban megvan bennem az, hogy leszarok mindent, és mert jól érzem magamat tőle.

2012. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

a kokain nagyobbat ad :D

a pia az tényleg ideiglenes :D de utána jön a magabiztos hányás :D nem kell belőle sok, ha nem bírod :D

2012. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
őőő nekem igen.
2012. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igen, sokkal lazább vagy, vagyis sokkal könnyebben belemész mindenbe nem vagy szívbajos.:D Rohadt jól érzed magad akkor és ott, persze csak ha nem iszol annyira sokat hogy azt sem tudod hol vagy.:D De reggelre már más a helyzet.:/.xddd.
2012. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!