Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó ár-érték arányú...

Milyen jó ár-érték arányú bort tudtok ajánlani? Melyik borháztól vegyek a szupermarkeben bort ami jó?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Villány: Gere -borok.
2012. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a Dankó vörösbort szeretjük, 400-500ft körüli az ára.
2012. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 doboszoli ***** válasza:
Keress egy megbízható termelőt. Töredéke áron vehetsz kiváló bort, mint a nagy nevű pincészetekben.
2012. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ALDI-ban kapható TOSCANA nevezetű vörösbor! Aranyérmes bor, isteni íze van, és ha jól emlékszem 800 ft egy palack.
2012. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sauska: Siller. 1600 ft volt a bortársaságnál mikor legutóbb néztem. Rosé és vörös közt van, az egyik kedvenc borom, isteni!!
2012. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Palotás Imre válasza:

Van néhány árusítóhely, ahol a legkiválóbb borokat tudod viszonylag olcsón megkapni (néhány közülük: El-hordó a Balzac utcában, a Bon-Vin az Izabella utcában, vagy a Somogyi pincészet különböző helyeken. Az interneten utána tudsz nézni ezeknek).


Az olcsóság titka, hogy amíg a palackozott borokat drága eljárásokkal kell készre kezelni, addig ha rövid idő alatt (mondjuk 1 hónap) elfogyasztod, akkor ezekre nincs szükség. Ezért tudod az egyébként 1000-3000 Ft értékű borokat műanyag palackban, vagy kannában megkapni. Aztán persze otthon célszerű áttöltened üvegbe. Vagy van egy másik technika a Bag, ahol a bort speciális tömlőbe töltik, és ezt kartondobozba csomagolva tudod elvinni. És otthon kibontva egy kis csapot találsz, ezen keresztöl töltöd ki. A tömlő előnye, hogy nem megy bele levegő a csap használatakor, így tovább eláll.

2012. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Palotás Imre válasza:
Kihagytam egy számot. Szóval az 1000-3000 Ft értékű borokat 600-1000 Ft/l áron kapod meg. Ugyanaz a tartalom, kevésbé igényes csomagolásban.
2012. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akik itt a nagy nevű pincészeteket istenítik, ha belehugyoznék az üvegbe, tennék bele egy kis bodzalevet arra és ráírnám a pincészetünk nevét, arra is azt mondanák, hogy ez egy nagyon finom bor. A sok hozzáértő...
2012. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a Teleki borokat tudom ajánlani. Az áruk 600-1200 Ft között mozog fajtától és évjárattól függően.
2012. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha van érdeklődésed a borok iránt,javaslom keres fel egy termelői ászokteret,egy jó gazda minden kíváncsiságodra válaszol,és megmutatja neked azt a borkultúrát, amivel máshol nem találkozol.
2012. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!