Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mixerek, csaposok! Melyik...

Mixerek, csaposok! Melyik lehet az ideális ital ami jó nekem?

Figyelt kérdés
Olyan italt keresek ami viszonylag sok mármint mennyiségileg és kevés azaz alacsony az alkohol tartalma vagy higitva van. Az ital kapható legyen a legtöbb bárban lehet mixelt ital is vagy egzotikus az mindegy. És lehetőleg úgy nézzen ki mintha sok alkohol lenne benne ,persze ha ránézésre ,valójában gyenge legyen. Köszi :)
2012. jan. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szóval szarul bírod a piát, és azt akarod hogy a többiek azt higgyék hogy milyen sokat ittál, közbe alig volt a piádban alkohol. Bár én nem vagyok mixer, de szerintem ilyál vodkát valami erős illatú gyümölcslével, ha nem kóstolják meg nem tudják, hogy mennyi benne a vodka, és ha a gyümölcslé illata elég erős, akkor szaglásról se tudják megállapítani így ihatsz mondjuk ihatod 1:7 arányban, és közbe azt mondod, hogy 1:4-hez van, annál erősebbet azért ne mondj, mert arra azért csak rájönnének, hogy nem 1:1, mert akkor érezhetőbb kéne legyen a vodka.
2012. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ööö hát olyan kéne amit ki tudok kérni csapostól és a vodka sztem nem jó ötlet még gyümölcslével is 37.5%-40% ha az mondjuk 1/6-olom akkor is elég erős.
2012. jan. 15. 18:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem a haverokkal van a gond mert lehet felőlem pálmafás ital is a lényeg hogy sokat tudjak belőle inni és ne dőljek ki tőle.
2012. jan. 15. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha kérsz egy deci rumot 2 dl kólával, akkor a csapos úgyis csak egy felest tölt bele, így máris megoldódott a problémád!


Azt viszont nem értem, hogy mire jó ez? Felnőtt ember annyit iszik amennyit kíván, ha már nem esik jól akkor nem iszik! Ennyi.


A kölykök szokták játszani az agyukat, hogy hű de mennyit piáltak!

2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sex on the beach, Pina colada..hirtelen ezek jutottak az eszembe.
2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pina colala-ra én is gondoltam de az is 11-14%-os. Talán még ennél is kevesebb kellene , megiszom mondjuk 3-4-et és ne befolyásolja a tudatomat olyan kéne.
2012. jan. 15. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisfröccs, vagy hosszúlépés
2012. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igyál alkoholmentes koktélt ha nem bírod az alkoholt ne játszd az óvodást.
2012. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
Kakaó, bedekó, karamelles tej, bébipapi.
2012. jan. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sör. Majd megszokod aztán. De ha meg nem szereted az alkoholhatását, akkor nem értem hogy miért iszol. Én is megundorodtam a hatásától, 1 évig nem is ittam semmit se kb.
2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!