Melyik vodka ez?

Figyelt kérdés
Egyszer ittam ezt a fajta vodkát, igazi orosz vodka, ha jól emlékszem piros címkéje van, de a lényeg hogy eléggé búzaízű, és van az üvegben egy szál búza. Nem kapni minden sarkon, de azért ha van itt valami ínyenc, aki felismeri, az segítsen kérem:D
2012. jan. 16. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a Zúbrovkát ittad véletlen? Mondjuk a szépséghiba hogy nem Orosz, nem búzaízű, és bölényfű van benne.

[link]

2012. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Psenicsna...abban is szokott bùza szál lenni, csak nem vagyok biztos benne, h piros cimke van rajta.
2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ami piros címkés az esetleg a Smirnoff, vagy Rouge vodka lehet, bár ebbe sincs búza.

[link]


[link]


Én 10 éve bármixer vagyok, de nem találkoztam olyan vodkával amiben búza lenne. Persze ez ne jelenti hogy nincs ilyen.

2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Robi.88. ***** válasza:
Igen ez tuti zubrowka! Nekem még van a hutoben:) és igen lengyel nem orosz, csak helyeselni tudok:) kóstold meg almalével nagyon finom, csak óvatosan mert itatja magát:)
2012. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem édeseim, köszi, a bivalyfüvet meg tudom különböztetni a búzától:D és a zubrówkát is szeretem. a piros címke mondom nem 100%, apróbb szépséghiba, hogy az ismerősöm az orosz követségről szerezte be a vodkát, ezért nem biztos, hogy bármixer találkozik vele. de azért köszi
2012. jan. 16. 22:01
 6/8 A kérdező kommentje:

2. igen, zubrówka alma kombó k.va jó, okozott pár vidám estét.

ez a psenicsnya lehet, vagy igaziból gőzöm sincs mert gugliban nem találok se képet, se semmit. de ha van benne búza, akkor szerintem az lesz

2012. jan. 16. 22:06
 7/8 A kérdező kommentje:

megvan:D

Sztolnaja a neve. csak ha valaki keresné...

2012. jan. 23. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Tènyleg sztolnaja...a multkor szaunázás közben azt ittuk...:)
2012. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!