Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Haverommal keresnék olyan...

Haverommal keresnék olyan sörözőt ahol kiadják a sört 18 alatt. Ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés

A gimi környékén van egy söröző de nem sok reményem van... lehet elzavarnak. Tudtok olyan helyet(XI-I, ker, max moszkva környékén)ahol lehetne egy jót sörözni egyszer-egyszer?

17/F



2012. jan. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
öcsém mondta, hogy a király u. környékén van valami 57es számú italbolt nevű hely ahova csövik meg tinialkeszok járnak. keress rá, próbáld ki.
2012. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi idõs korodba még ne sõrõzzél nem neked való!
2012. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeld el hogy mindenki szétcsapja magát, csak iszunk 2-t és dumálunk. Nem olyan nagy ügy szerintem 2 sör péntekenként egy fárasztó hét után. Szerintem még neked is lecsúszna 2 pihenés gyanánt kedves 2. válaszoló. :) (feltéve hogy szereted...)
2012. jan. 26. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
20 éves koromig semmit nem ittam.... utána mindent bepótoltam :]
2012. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Én a kérdésre nem tudok biztos választ adni, bár szerintem nem sok kocsmába foglalkoznak hány éves vagy, de az már mi hogy 17 évesen nem lehet legurítani 2 sört, Pénteken minimum annyi, de ma megittam 1 deci 70%-os absintot meg 3 sört és nem is hánytam, mostanra már alig érzem, akkor nehogy már 2 sör megártson.
2012. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos ma nem jött össze egy helyen így marad a dobozos egy időre, de majd én is bepótolom :) az meg tényleg nevetséges hogy ilyen idősen már dolgozni, autót vezetni, meg mindent lehet de 1 sört nem lehet meginni. (pedig egészségesebb mint pl az energiaital..) :) vegyenek példát Angliáról Németországról vagy Hollandiáról, ott is csak 16 a határ.
2012. jan. 27. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
tudtommal elvileg 18 a határ mindenhol Európában, bár Romániába a Penny Marketben árulnak 96%-os alkoholt, és egy évvel ezelőtt, az akkor 14 éves haverom vett egyet, és kiadták neki:O eléggé csodálkoztam, de ott egyébként falun is a 8-9 éves gyerekeket elküldik boltba cigiért meg sörért a szüleik, szóval nem kell meglepődni:)
2012. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!