Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Különleges hozzávalók nélküli...

Különleges hozzávalók nélküli csirke receptet keresnék PATAKI tálba! (? ) fontos

Figyelt kérdés
Találtam egy alapreceptet, de valami különlegesebbet ajánlanátok/kérdőjel./ Pl. almásat találtam de az római tálban van (mi a külömbség a 2 között/kérdőjel/)
2011. ápr. 16. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ezeréves római tálam van, de úgy tudom, hogy a Pataki tál is ilyen.lényege, hogy mázatlan cserép, amit sütés előtt be kell áztatni,de gondolom erről már van ismereted.

a mázatlan tálba a csirke mellé mármit belepakolhatsz,akár krumplit, almát, ananászt.lefedve

megsütöd, szaftos, omlós finom csirkéd lesz. de nem árt egy kicsit a teteje nélkül a felesleges vizet elpárologtatni, vagyis egy kicsit pirítani.

de nemcsak gyümölccsel, hanem bármilyen zöldséggel is

készítheted.

2011. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!