Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért megint én vagyok a...

Miért megint én vagyok a genyláda egy pár (6-8) sör után?

Figyelt kérdés

Tehát

1., szitu


egy szórakozó helyen észre vettem, hogy egy srác a bnőjét le k-vázza, és különféle obszcén dolgokat (ribi stb.) vág a fejéhez.


én mint Mátyás az igazságos, mondom a srácnak rendkívük kultúrált módon, hogy lehet, hogy érdemes lenne finomítani a modorán, erre a hülye k.va azt mondja: idézet: Mi a f.sz közöd van hozzá, ne p0fázz bele.


Na most őszintén legszívesebben fejbegyúrom a gyereket, de ha a csaj szereti ha lek-ázzák, esetleg megverik, akkor legyen.



2., szitu


ma mondom a gyereknek aki a fejét támasztja az asztalon a haverjával együtt, ergó alszik, hogy lehet érdemes lenne haza menni

erre a fФsz nekem ugrik, hogy a k... any... stb. semmi közöd hozzá... erre kissé ideges lettem, hogy velem így ne beszéljen.. ki akartam szedni a fotelből, és meg.szni..

és engem dobdak ki a helyröl...


MIÉRT


én csak jót akartam mindkét esetben


NEM ÉRTEM HOVA FAJÚLT EZ A VILÁG


2012. jan. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tényleg fölösleges úgymond beleütni az orrod más ügyeibe. Az ő dolguk. Én se örülnék ha atomrészegen feküdnék az asztalon ,spanomék ott lennének velem és egy idegen csóka odajönne észt osztani ,hogy márpedig engem haza kell vinni. A másik meg: az emberek azt sem szeretik ha beleszólnak a párkapcsolatukba-hiszen még ha feszegetnek is bizonyos erkölcsi határokat-akkor is csak kettőjükre tartozik.
2012. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igyál kevesebbet! Ha leállsz négynél, senki sem bánt!

Kötözködsz 6 után, azért dobnak ki. Mert ittas vagy.

2012. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1.Honnan tudod mi volt a veszekedésük előzménye ? Bármi lehetett. Lehet megcsalta és akkor tudta meg.


2. Ott van a haverjaival (mindegy, hogy nincs magánál) és te ha akarod küldeni.


Nem biztos, hogy 8 sör után te is jól tudod felmérni a helyzeteket és neked kéne rendet tenni.

2012. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz más ügyeivel, jobban jársz. Ők ezt úgy veszik, hogy beléjük kötsz, és ha ők is annyit ittak mint te, ez teljesen normális reakció.
2012. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ava87 ***** válasza:

Az elsőre még azt mondom, hogy valamilyen szinten "szép" tőled, hogy meg akartál védeni egy nőt, de hát látod, a "megvédett nő" sem értékelte. Mondjuk valószínűnek tartom, hogyha értékelte volna, azért otthon még külön megkapta volna a magáét. Jobb, ha az ilyesmibe nem szólsz bele, hacsak nem durvul el nagyon a helyzet, bár akkor meg inkább bízd ezt a tulajra/rendőrségre/kidobókra, mert igazából nem a te dolgod.


A második esetre meg tényleg azt mondom, hogy ha a tulajt zavarja, hogy kiütve alszik az illető, akkor majd ő intézkedik. Ez pláne nem a te dolgod. Akkor sem, ha jót akartál.

2012. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik a saját ügyeiket maguk intézni. Nem gennyláda vagy egyébként, hanem minden lében kanál. Különben nem értem, honnan veszed, hogy régebben az emberek örültek, ha egy idegen odament hozzájuk és kioktatta őket.
2012. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem helyes mások ügyeibe beleavatkozni, senki nem örül, ha színre lép egy önjelölt igazságosztó, szóval a csaj reakciója teljesen érthető. Nekik kell ezt elrendezni egymást között, ha a lány hagyja magát, hogy mindennek elmondják, az az ő hibája is.

A 2. helyzetet pedig úgy látom, hogy annak ellenére, hogy tényleg nem megfelelően reagált a tag, te bedühödtél, amiben szerepe lehet az elfogyasztott alkoholnak.

Szóval te azt állítod, hogy jót akarsz, de ennek ellenére, alkohol hatására könnyen agresszívvé válsz, ami nem hangzik valami jól...

2012. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem kötözködtem senkivel


az első esetben a hölgyeményt akartam megvédeni, a másodikban pedig a tulaj az ismeősöm, és neki akartam segíteni, meg tiszta emberi hozzáállásból jobb ha valaki otthon alszik az ágyban, nem a kocsma asztalon..


de látom tévedtem

2012. jan. 28. 23:42
 9/11 ava87 ***** válasza:
De megkért bárki is, hogy segíts? Gondolom nem, különben nem téged dobtak volna ki.
2012. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Phoney ***** válasza:
A nyilvánvaló látszattal ellentétben 6-8 sör után nehéz bizalomgerjesztően viselkedni. :P
2012. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!