Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért megint én vagyok a...

Miért megint én vagyok a genyláda egy pár (6-8) sör után?

Figyelt kérdés

Tehát

1., szitu


egy szórakozó helyen észre vettem, hogy egy srác a bnőjét le k-vázza, és különféle obszcén dolgokat (ribi stb.) vág a fejéhez.


én mint Mátyás az igazságos, mondom a srácnak rendkívük kultúrált módon, hogy lehet, hogy érdemes lenne finomítani a modorán, erre a hülye k.va azt mondja: idézet: Mi a f.sz közöd van hozzá, ne p0fázz bele.


Na most őszintén legszívesebben fejbegyúrom a gyereket, de ha a csaj szereti ha lek-ázzák, esetleg megverik, akkor legyen.



2., szitu


ma mondom a gyereknek aki a fejét támasztja az asztalon a haverjával együtt, ergó alszik, hogy lehet érdemes lenne haza menni

erre a fФsz nekem ugrik, hogy a k... any... stb. semmi közöd hozzá... erre kissé ideges lettem, hogy velem így ne beszéljen.. ki akartam szedni a fotelből, és meg.szni..

és engem dobdak ki a helyröl...


MIÉRT


én csak jót akartam mindkét esetben


NEM ÉRTEM HOVA FAJÚLT EZ A VILÁG


2012. jan. 28. 22:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ilyen ez a világ, idióta. Semmibe veszik azt aki jót akar, de az egekig dícsérik a leggonoszabakat. Tanulj az én példámból és ne szólj nekik egy szót se, esetleg nevess rajtuk. ;)
2012. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!