Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz hogy a részeg ember nem...

Igaz hogy a részeg ember nem tud hazudni?

Figyelt kérdés
Szerintem tud, de a barátom szerint nem.
2012. febr. 4. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én például tudok, de gondolom emberfüggő
2012. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
az csak egy mondás. Persze hogy tud hazudni.még a nagyon részeg is, csak ott már nehezebben jönnek a gondolatok.
2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is tudok, és szerintem is csak egy mondás.
2012. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudna?

Az alkohol nem igazságszérumként működik, hanem felszabadítja a gátlásokat, így nem törődve a következményekkel bátrabban kimondja a részeg ember az igazat.

És ha hazudni akar, akkor bátrabban fog hazudni!

2012. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tud hazudni, de beszélni sem..:D
2012. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem ám, részegen még a némák is megmukkannak!
2012. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én alapból nem tudok hazudni, részegen viszont simán megy
2012. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Röviden, nem igaz. Ha iszol, akkor felszabadulnak dolgok, de akkor sem hazudsz olyat amit az agyadban tudod, hogy nem lehet. Ettől függetlenül lehet, hogy egy-két apróságot hazudsz. De ez ilyenkor is agyban dől el főként, hogy mi újság van az adott embernél.


Kell alapból (alkoholtól függetlenül) erősebb érzelem hozzá, hogy az alkohollal EGYÜTT tegyen ilyen hatást.

2012. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hailey13 ***** válasza:

:D ha anyám hív valahogy mindig azt tudom kamuzni hogy áááá minden oké, pizzázunk/moziban vagyunk/barátnőmnél vagyunk:D

de ha kikapcsolom a gondolkodó üzemmódot mert olyan a helyzet, akkor bizony őszintébb vagyok a kelleténél:D

2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!