Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember igazat mondd?

Figyelt kérdés

pénteken részegen azt mondta nekem egy srác,akit egy-két hete ismerek ,hogy "kiütöm az xy-t,és akkor az én barátnőm leszel":)

XY= az a srác akivel előző héten dumálgattam,de hát neki magyarázhattam hogy nem vagyok a barátnője xy-nnak :)

szerintetek?


2011. szept. 13. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem hiszem, én is azt mondtam részegen, hogy odamegyek a csajhoz és nem mentem
2011. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát ez csodálatosan hangzik. A részeg emberről tudd meg SOSEM HAZUDIK! Kivéve ha még több piához és dugáshoz juthat!


XY OMG XD de jó! Ezen kacagtam azért :D

2011. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Retardált vagy?
2011. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazat, már amikor érted mit mond, vagy éppen nem hazudik. ;)
2011. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
annyit hozzátennék,hogy pontosan tudta,hogy ki vagyok/hogy nézek ki,mert ugye múlt héten látott engem xy-nnal és pénteken a srác előtt egy szó sem esett xy-ról..d még csak nem is látták egymást.
2011. szept. 13. 22:19
 6/22 A kérdező kommentje:
dugásról szó sem volt..ismerem a srác stílusát,bepróbálkozott volna..függetlenül attól h részeg e vagy józan :D
2011. szept. 13. 22:20
 7/22 anonim ***** válasza:

Én már kamuztam részegen is.


A te esetedre inkább azt mondanám, hogy a részeg ember BÁTRABB! Ne várd, hogy józanul tuti biztos közeledni fog hozzád :)

Ha itatod, úgy hamarabb :D

2011. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Részegen sokat mond az ember mert a pia bátoritja!!
2011. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
óóóó eddig mindig úgy kezdtünk el dumálni,hogy ő részeg volt..idő közben józanodott ki mindig :D
2011. szept. 13. 22:24
 10/22 anonim ***** válasza:

Kiütötte xy-t? A barátnője lettél?


A.) IGEN ( -> igazat mondott)

B.) NEM (-> nem mondott igazat)


Amúgy ezt szokták mondani, de szerintem a részeg ember előszeretettel túloz...

2011. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!