Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az a pia, aminek nem...

Melyik az a pia, aminek nem érzik meg az illatát rajtad?

Figyelt kérdés
Tehát ha azt iszol, nem lehet megérezni... Már órák óta ezen vitatkozunk :@...
2012. febr. 5. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
CSAP VÍZ !!!!
2012. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A víz! :D
2012. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj nemúgy értettem :D amúgy a vodka igaz? :S
2012. febr. 5. 13:14
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%
Igen, a vodkának van a legkevesebb szaga, de közvetlen leheletből azt is fel lehet ismerni, a leheletedben lévő alkoholt meg szintén. Azért ha rendesen bepiálsz, akkor zárt helyen mindenképp szesszag lesz körülötted.
2012. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon is isznak akkor azt idd amit a szülök akkor nem érzik meg amugy meg rágo és ne mász az ember képébe akkor nem érzi meg közép iskolában napi szinten söröztem meg cserko pálinkáztam egyszer nem szoltak érte hogy érzik rajtam.
2012. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy nálunk a tanároknak szar a szaglása, vagy csak leszarják, de múlt héten eltört a táskámban egy üvag vodka, és utánna 5 percel egy csomóan kérdezgették, hogy mi ez a piaszag, a tanároknak meg nem tűnt fel. Téli szünet előtti utolsó tanítási napon meg egyik osztálytársam hozott 1 litres flakonban 1:1 arányban kevert Kanadai Whiskyt energiaitallal, és első óra után már a felét megitta, utánna kihívták matekórán a táblához dülöngélt össze viszza, a hátsó sorban majd beszartunk a röhögéstől, a tanár meg minket cseszett le, hogy mit röhögünk:) Szóval egyénfüggő is, hogy mennyire érzik meg.
2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!