Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet olyan, hogy valaki nem...

Lehet olyan, hogy valaki nem bírja a bort?

Figyelt kérdés

A barátom névnapjakor borra ivott sört, és naná, hogy visszajött. De az érthető, hiszen ott a mondás is :D

Tegnap szalagavatón talán 2-3dl bort ihatott, és az is jött vissza. Pedig nem ivott sokat, tehát nem azért mert részeg volt. 3-4 JimBeam-Cola és egy fél üveg pezsgő után volt.

Előfordulhat, hogy a bort nem bírja, vagy csak szimplán az alkohol árt meg neki hamar?


/nagyon ritkán iszik, 18éves/


2012. febr. 5. 19:20
 1/7 Mámád válasza:
elöfordulhat haveom konkrétan 2 doboz sörtöl be tudrugnixDD nem vicc
2012. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy sokan nem bírják a bort, én pl nem is ihatok főleg vöröset mert a vérnyomásom felugrik és akkor könnyen betudok rugni. De ha csak sört iszok pálinkával vagy más egyéb röviddel megfűszerezve azt jól bírom csak a bort nem. Szóval lehet hogy ha piálásról van szó akkor a bort hanyagolnia kéne:D

Persze azt sem zárom ki hogy nem bírja az alkoholt főleg ha ritkán is iszik, mert nem szokta meg úgy a szervezete és hirtelen az sok lesz neki.

2012. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet. Valakinek savat csinal es azert nem birja. De szerintem a baratod ugy altalaban az alkoholt nem birja. En peldaul a sort nem birom inni a masodik utan mar erzem hogy szetpukkadok. masok meg megisznak 10 et, ami nem dicsoseg.
2012. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a sörrel én is így vagyok :) Köszi a válaszokat :)
2012. febr. 6. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 3-4 Jim Beam+cola meg fél üveg pezsgő után ha megiszik 2-3 deci bort az nem is olyan kevés, én nem hiszem hogy hánynék ennyitől, de én is megérezném, pedig közel 90kg vagyok. Egyébként nekem is van egy haverom, aki nemrég 2 sör meg egy fél pohár fröccs után összehányta magát, tehát ahhoz képest még jól bírja:)
2012. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a fizikumával neki sincs baj, 193cm magas, 86kgos sportoló :D Csak hát szegényem ritkán iszik. Annyira sajnálom, látom rajta, hogy kínos neki, hogy még én is jobban bírom nála. :( Pedig ez az én szememben csak pozitív, hogy nem egy alkoholista :D
2012. febr. 6. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 86kg akkor tényleg nem bírja annyira jól ahhoz képest, de lehet hogy tényleg csak azért van mert ritkán iszik, tavaly én is volt, hogy ha húzóra megittam egy sört, akkor már szédültem, és nem hallottam rendesen, de mostanába minden pénteken iszok kb. 4-8 Felest, vagy sört, és így már 4 sörtől nem érzek annyit mint tavaly 1-től.
2012. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!