Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki le tudná írni hogyan...

Valaki le tudná írni hogyan kell pálinkát főzni?

Figyelt kérdés
szeretem a pálinkát, és a hétvégémet rááldoznám (plusz még azt a fél évet amit ki kell várni). Valaki le tudná írni, hogy kell pálinkát főzni hétköznapi dolgokkal? Csak mert nincs nekem semmi speciális "készülékem" kimondottan pálinkafőzésre. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 10. 14:54
 1/6 Szabó Simon ***** válasza:
2012. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabó Simon ***** válasza:
74%
és még: [link]
2012. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabó Simon ***** válasza:
74%

Elküldtem a fentieket, de gagyibb megoldással nincs jó pálinka.

A cefrézés adott, a főzéshez meg kell egy edény amiben fő a cefre, de zárt legyen, csak egy cső csatlakozzon a fedelébe. Ez a cső rézből van, és spirál alakban belemerül egy másik edény hideg vizébe. A cső másik vége kikukucskál a vizes edény aljából, és a forró cefrés fazékból a pálesz gőze a hideg csövön lecsapódik, és szépen pötyög a finom nedű. Egyébként tanultál a desztillálásról! EZ AZ! Csak ne felejts el valami edénykét tenni a csöpögő finomság alá!

2012. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmmm köszönöm szépen, azt hiszem lesz munkám :)
2012. febr. 10. 15:18
 5/6 Attila551122 ***** válasza:

Index fórum www.pálinkafőzés otthon.hu


itt sokat tanulhatsz, de elöbb tanulmányozd www.snapszmester.hu oldalát , csak ezután kérdezz a fórumon ha regisztráltál.

2012. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előttem író megadta a tökéletes választ!

Még annyit, hogy a tárgyi feltételek minimum 50 ezer forintba kerülnek.

2012. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!