Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hozzá lehet úgy szokni az...

Hozzá lehet úgy szokni az alkoholhoz, hogy ne hasson annyira mint ha ritkán innák?

Figyelt kérdés

Drogba hallom, hogy elsőre durva az anyag, másodszorra kevésbé harmadszorra még kevésbé negyeszére m

ár közel sem olyan mint elsőre...


Ha minden hétvégén berúgok, akkor hozzá tuok úgy szokni, hogy ne érezzem már úgy, mintha csak havonta 1x rúgnék be?

Vagy hülyeség amit kérdezek?


2012. febr. 17. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé nagy hülyeség. Az alkoholra is rá lehet szokni, akár a drogra, ha rendszeresen iszol akkor "megedzed" a szervezetedet, előbb-utóbb már emelni kell majd a mércét, ha minden nap taccsra vágod magadat, de az már a tetőfok.
2012. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akkora hülyeség. Ha valaki rendszeresen iszik, de nem az a célja, hogy leigya magát a sárga földig, egy idő után képes nagyobb mennyiségű alkoholt úgy meginni, hogy szinte észre sem lehet venni, kivéve a leheletét. Ha visszaemlékszem, hogy az életem első ivásánál hogy berúgtam.... Mostanában meg esténként mindig megiszok két-három deci bort, úgy, hogy aki nem tudja, észre sem veszi. Az a helyzet hogy eljutottam arra a szintre, hogy nem is kívánok többet, bár nagyobb bulikon be tudok csípni, ha keverem, de pár deci bor meg sem látszik.
2012. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így van, mikor elkeztem inni 1 sörtől is eléggé megszédültem, most ha megiszok 4-et akkor se szédülök annyira.
2012. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
minek hiányzik neked az alkohol :É hehehe ne igyál Fru 13/L
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!