Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Welcome drink, ital, szülinapr...

Welcome drink, ital, szülinapra de MILYET?

Figyelt kérdés

Pálinka és milyen ital összekeverése ami elég finom és jó welcome drink?

pl. Pálinka és benne narancsok


2012. febr. 22. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mézespálinka, de csak a házi készítésű! Ezt azok is megisszák akik utálják a pálinkát!
2012. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Welcome drinknek inkább valami könnyebbet, ha evés előtt vagytok mondjuk akkor jóféle pálinka vagy gyomorkeserű, különben meg vmi könnyű koktél.
2012. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék pálinkát welcome drinknek. Inkább valami könnyűt, pl. prosecco.
2012. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj gy bólét.

Mondjuk ezt dinnyéből a legegyszerűbb elkészíteni, de leírom.

Öntesz pálinkát, vodkát, bort, gyümölcslevet és gyümölcsöket egy tálba. A gyümölcsök felszívják az alkoholt, így nem lesz túl erős. Mi a végén még egy kis pezsgővel is meg szoktuk bolondítani.:)

2012. febr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pálinka nem igazán jó koktélnak. Talán a vilmoskörte+almalé a kivétel, de az semmiképpen nem welcome drink. Én narancsot se tennék bele.

Egyébként ha tudod, hogy a társaság kifejezetten kedveli a pálinkát, akkor lehet pálinka a welcome drink, de csak tisztán.

Javaslom, hogy gondolj a hölgyekre is: pezsgő, vagy a fent említett prosecco tökéletes.

Mivel étkezés előtt vagytok, nem illik édes italokat kínálni. Gyakran találkoztam likőrökkel, sőt tokaji aszúval is welcome drink-ként, ami szerintem helytelen.

2012. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vodka abból is Kalinka!
2012. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!