Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » SÜRGŐS! Szerintetek ez müködik?

SÜRGŐS! Szerintetek ez müködik?

Figyelt kérdés

Itt a születésnapom és gondoltam valami extrát is kikellen találni.A választásom erre jutott:


[link]


Az lenne a kérdés hogy ez igy müködik e?


De ha tudtok még ilyen hülyeségeket akk nyitott vagyok mindenre :D


Előrre is kösz a válaszokat:


2012. febr. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem szivja fel az alkoholt a gumimaci.

Nálunk amit írok 1 buliba már bevált .

Készits kolbászos szendvicseket ,és előtte való nap a kolbász karikákat áztasd be pálinkába a vendégeket evvel etesd.. a kolbászt papir törlövel töröld szárazra.

Ami még jó lehet fiuknak ehető női bugyik szintén alkoholba áztatva és forditva ugyan ez a lányoknak fiú gatyák..

Ki tud több pálinkába érlelt gyümölcsöt megenni ... A gyümölcs legalább 4-5 napig ázon a páleszbe..

Jagermaistert 5dl korsobol legrövidebb ídő alatt 1 huzásra kiinni...

2012. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
banánt beinkciózni vodkával. tajt siker...:))
2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább nyárra, de hátha jól jön:

Egy közepes méretű görögdinnyébe vágj egy kis léket és szúrj bele egy tölcsért, majd 2-3 nap alatt önts bele 1-2 üveg vodkát, vékony szeleteket kínálj a vendégeknek.

2012. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én próbáltam már gumimacit beáztatni. Kb 12-15 óráig áztattam és részben felszívta, de nekem annyira nem jött be.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!