Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha az energiaitalt kolaval...

Ha az energiaitalt kolaval vegyittem, akkor az jobban feldob?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
az már annyi cukor és koffein lenne, hogy a gyomrodat is kikészítené és 120 as pulzusod lenne egyből..
2012. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ KÁVÉ ehhez... valaki cinálja ...
2012. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne cseszd el az ízüket azzal, hogy összekevered, esetleg ha valami szar energiaitalról van szó mondjuk kobráról akkor jobb lesz keverve, ütni nem fog jobban, mert az energiaitalban sokkal több koffein van, így hiába keversz mondjuk 250ml kólát 250ml energiaitallal nem lesz olyan ütős mintha 500ml energiaitalt innál.

Ha viszont töménnyel kevered össze akkor jobban feldob:D

2012. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyre több kisklambó köt ki az intenzíven az energia ital miatt. Isszák, mint a vizet. :(
2012. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ja mondjuk én is egyszer mikor még 14 voltam megittam 8-at kb. 2 óra alatt, és olyan hangosan vert a szívem, hogy nem bírtam a zaj miatt aludni, úgyhogy tényleg vigyázni kell vele, nem poénból írják rá a legtöbbre, hogy napi 500ml-nél többet ne fogyasszon.
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!