Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az egyik haverom megivott 6...

Az egyik haverom megivott 6 doboz energiaitalt, és nem lett semmi baja, csak az, hogy kékek lettek a kezei akkor meg lehet inni egy nagy üvegel is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Sőt, egy egész tálcával is.

Attól a fejed lesz zöld.

2011. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet inni, de minek? Nem hat jobban, ha sokkal többet iszol. Egyébként hosszú távon veszélyes, nem egy-két doboz után...
2011. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
96%
Ha azt szeretnéd, hogy még aznap elkezdjék intézni a temetésed körüli teendőket, akkor meg.
2011. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Én napi 1 l-t iszok minimum, és semmi bajom nincs tőle
2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
92%
Persze, csak szép lassan tönkre vágja a szíved. Egy ismerősöm mesélte, hogy egy ifjút rászoktatta a baráti társasága az energiaitalokra (mármint, egyfolytában azt vedelték), aztán egy év alatt meg is halt az illető. Felmondta a szíve a szolgálatot. Szóval csak hajrá...
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Hát grat a haverodnak is, meg neked is. Ha azt akarod hogy a szüleid a detoxból vigyenek haza, akkor persze nyugodtan. Nemrég hallottam egy esetet, hogy gyerekek beszedték a nagyi nyugtatóit, mert az jó buli. Mikor meg nagyon belassultak, energiaitalt ittak rá, és meg is lett a kamrai fibrilláció. A doki alig tudta megmenteni a lökötteket, és szövődményei is lehetnek.
2011. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
haverod robot. a tesóm már négytől is rosszul volt, plusz én is lecsesztem miatta.
2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát velem az ilyenek még soha semmit nem csináltak. pedig egyszer kipróbálnám, de eddig akármennyit ittam, semmit nem csinált velem :( Én annak tudtam be, hogy biztos csak valami placebó hatás miatt élénkülnek tőle az emberek, és nálam azért nem hat...
2011. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
35%
majd fog szertintem
2011. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
hát nagy üvegben a szar minőségűeket szokták árulni, én is ittam meg egyszer 2 litret kb fél óra alatt, azon kívül hogy szédültem, enyhe hányingerem volt, és nem bírtam aludni a percenként 180-at verő szívemtől semmi bajom nem volt, de már megbántam azt is hogy egyszer kipróbáltam, de pl. red bullból semmi estre sem mernék meginni 2 litret, szerintem több kárt okozna a szervezetemben, és valószínűbb hogy meghalnék mintha 2 liter 16%-os likőrt meginnék, és nem kerülne többe, mint a két liter red bull.
2011. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!