Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mekkora tragédia az, amikor...

Mekkora tragédia az, amikor részegen valaki nem tud megtenni pár lépést sem anélkül, hogy ne taknyolna el?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a részegeket amikor nem tudnak menni rendesen, és ide-oda szédülöznek, dölöngélnek, nem tűnik szr dolognak.

Még senkit nem hallottam panaszkodni ilyen állapotban, hogy " a pcsába, többet nem iszom az tuti!"

Szóval ilyenkor mennyire rossz érzés ez?


2012. febr. 29. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki!
2012. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:) Gondolom veled még nem fordult elő...

Próbáld ki. Akkor abban a pillanatban kevésbé izgat a mozgáskoordináció hiánya. Egy átmulatott este után reggel az emberek 60%-a mindig megfogadja, hogy nem iszik többet, de hát ezt tudjuk jól, hogy nem jön össze.

2012. febr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért, megkérdezted őket?

Én egyszer jártam úgy, hát, magamon röhögtem kínomban. Már akkor sem volt jó érzés, de másnap visszagondolva...

De ismerek alkoholistát, gyakran vagyok vele egy társaságban és kísérem haza, a megszólalásaiból (a pi.csába; egy darab sz.r vagyok, és ehhez hasonló káromkodások) nekem nem az jött le, hogy ő ezt annyira élvezné.

2012. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, de nem tragédia. Az nem itt kezdődik. Ez csak szimplán szánalmas/undorító/megvetendő (azért vannak fokozatok, mert nem mindegy, hogy az ember csak simán dűlöngél vagy a nyálát csorgatva mászik négykézláb a porban). A tragédia az az ok, ami miatt valaki eljut arra a szintre, hogy ez rendszeres nála (egyszer-kétszer mindenki követhet el hibát és ihat jóval többet mint amennyit kellett volna, főleg ha még nem ismeri a határait)
2012. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én eddig egyszer jártam így. Megittam 3 dl málnás sört, és utána, mikor bementem a - kinti levegőhöz képest - meleg szobába, kb. kacsáztam az ágyamig. Majdnem elestem, de utólag visszagondolva irtó vicces volt.

Azóta nem ittam egy korty sört sem. Egyszerűen az az, amit egyáltalán nem bírok.


3 dl sör jobban kiüt, mint 3 dl vörösbor, pedig utóbbiban több az alkohol.

2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha csak annyit iszol, hogy szédülsz de nagyon, és kettőslátásod van, meg jó kedved, az szerintem tök jó, én Péntekenként le szoktam gurítani 5-6 sört, hogy ezt az állapotot elérjem.Onnantól kezd el szar lenni amikor elkezd a hányinger kerülgetni. Velem is egyszer fordult eddig elő az, hogy 200ml tisztaszeszt(kb.0.5liter tömény ital alkoholtartalma) bevittem a szervezetembe fél óra alatt(sör+bor+szilvapálinka+gin+vodka+Jäger ezekből jött össze) Hát akkorát estem a szobámba, hogy csak a kilincsbe kapaszkodva tudtam felállni, ezután kb. 6 órán át hánytam, szóval ezt ne tapasztald meg.
2012. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én pedig pont elég sokszor hallotta, azt ilyen állapotú emberektől (magamtól is), hogy legközelebb nem iszom annyit.

amúgy nem tragédia, ezt is meg kell/lehet tapasztalni. inkább ez, mint hogy drogozz. később poén lesz visszagondolni rá. nekem az, legalábbis

2012. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas, és ciki, és ezt érzi is aki ezt csinálja. Én láttam már síró férfit is ilyen után.
2012. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!