Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mire jó az, ha tele van a...

Mire jó az, ha tele van a vitrines szekrény alkohollal, de nem isszák meg őket?

Figyelt kérdés

Annyi embernél van ez, Dugig a szekrény jobbnál jobb alkoholos italokkal,m de csak nézegetek őket. És most nem arról van szó, aki ajánédkba kapja, hanem vana ki megveszi, és berakja oda.

Miért jó ez?


2012. márc. 1. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
altalaban alkalmakkor isznak belole. inkabb gyujtik mint isszak.semmi gond nincs ezzel.
2012. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
72%

Hallottam valakitől, hogy 20 éve tartogat egy üveg „eredeti olasz Martinit”, mert azt hitte, itthon nem azt árulják... egyébként meg általában alkalmakra és vendéglátásra tanak mindent, amit sajnálnak „csak úgy” meginni.


Néhányan meg azt hiszik, hogy minden évben egyre finomabb lesz a szekrényben tartogatott ital, ami persze baromság.

2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan jó nézni, hogy ott van :P
2012. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Amikor megszülettem félretettek nekem egy egri bikavér bort a 18 születésnapomra.Amikor betöltöttem megittuk közösen.

Alkalmakra tartogathatják mások is.

2012. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet de meg nem tudnám mondani az okát...csak úgy:))
2012. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Az én szüleim azért tartogatnak, mert gyakran előfordult váratlanul beállító vendég, vagy mikor hirtelen ajándékozni kellett valamit, kéznél volt az üveg, néha be is csomagolva, mert ők is kapták :))
2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
nálunk csak 1 üveg van a polcon de az egy 10 literes díszüveg arany színű szegéllyel és csappal tele házival benne 10 nagy egész körte, de már ott van közel 15 éve és nem ittunk belőle max 1 litert
2012. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%

Jó gyönyörködni benne, meg a különleges italokat alkalmakkor isszuk meg. Jó dekorációnak is. Ja és jó benyomást kelt a vendégekben rólad.


Fiúk: Semmi más nincs a hűtőben, csak sör (a kedvenc fajtája) és energiaital, talán egy kis kóla.


Férfiak: Esetleg van egy kis bor, vörös vagy fehér, talán néhány üveg jófajta sör, különböző üdítőitalok. Vagy az említett vitrin, nagy választékkal.


Mi jön le ebből? Az, hogy az emberünk sokféle embert vendégül lát és szórakoztat, nem csak a haverokat a hétvégi focimeccs alkalmával.

2012. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!