Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha van egy felbontott vodkám,...

Ha van egy felbontott vodkám, ami a szekrény tetején áll már kb 3 hónapja (tehát szobahőmérsékleten), akkor az még iható, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Alkohol nem romlik meg.
2012. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Csak inni rossz melegen, de nem romlik meg.

Dobd be a fagyasztóba, utána meg a szervezetbe. :)

2012. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy felbontott rum van már több hónapja a meleg konyhában, mert mindig csak kicsit teszek sütikbe, és semmi baja. Hűtsd le és egészségedre.
2012. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem megromlani nem romolhatott meg,de azért az alkoholfoka jelentősen csökkenhetett.Én azon se lepődnék meg,ha egy erősebb bor alkoholfoka körül lenne.

Kóstold meg(egy kortyba nem lehet sehogy se belehalni),ha megecetesedett,vagy egyéb módon érezni rajta,hogy állott,akkor ne idd meg...hanem öntsd ki a csapba,vagy esetleg gyümölcssaliba(narancs,banán,kiwi,alma,ananász,és ilyen gyümölcsöt télen is kapni hipermarketben),szóval gyümölcssalátába szerintem épp jó lesz még...ott úgyse az a szerepe az alkoholnak,hogy üssön,fejbe vágjon,vagy ilyesmi! :)

2012. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%
A vodka az utolsó ital a földön, ami megromlik:) Azt még napon is merném tartani.
2012. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelentem: a vodka hibátlan! :)
2012. márc. 6. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A koliba a beköltözéskor vittem pálinkát egy szprájtosflakonban, 6 év után találtuk meg a végét! Azt nem mondom hogy finom volt, de meg nem romlott.

Ez is egy válasz, nem?

2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors segítséget mindenkinek! ahogy fent írtam: megkóstoltam, s hibátlan ;)
2012. márc. 6. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

jó az félig vizesen is

legalább is muternak

2012. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!