Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy pohárba kitöltött vodka...

Egy pohárba kitöltött vodka meddig nem veszti el a hatását?

Figyelt kérdés
Tehát, ha egy pohárba öntünk mondjuk 2 deci vodkát, az meddig maradhat úgy simán, minden letakarás nélkül? Kevesebb lesz az alkoholtartalma mondjuk 2 óra elteltével?
2012. márc. 15. 21:13
 1/4 Phoney ***** válasza:

2 órával később már kevesebb lesz.


Ha ez segít valamit, én kb. 10 órával később kóstoltam már meg úgy (fél deci) vodkát és whiskyt is, hogy semmi alkoholos jelleg nem maradt bennük. (10%-osan tudom milyenek, szóval ezekben 5% se nagyon lehetett.)

2012. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de aki mondjuk vodka narancsot iszogat egy buliba szívószállal? Vagy keverve már más?
2012. márc. 16. 14:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 2 óráig semmi baja úgy, csak utána? :))
2012. márc. 16. 14:30
 4/4 Phoney ***** válasza:
A párolgás azonnal megindul és folyamatos. Hígítva lassabban párolog, de ha sajnálod az alkoholt, akkor én egy óránál tovább nem hagynám a pohárban. (Akkor is párolog, csak ugye kevesebb idő alatt kevesebb.)
2012. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!