Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A ballantines a whiskik...

A ballantines a whiskik sorrendjében hol áll?

Figyelt kérdés
A jim bim ekhez, meg a nem annyira drága whiskikhez képest. Jónak számít v inkább rossznak?
2012. márc. 16. 13:24
 1/10 Phoney ***** válasza:
100%

Az ismertebb skót whiskyk közül gyakorlatilag a legrosszabb.


Jobb nála a Johhnie Walker, az Old Smuggler's, a Label5, a Grant's, a Famous Grouse – akár a fiatal, akár a 12+ éves változatokat hasonlítjuk össze.


A Jim Beam egy teljesen másfajta whisky, azzal nehéz összehasonlítani, de szerintem az is jobb nála.

2012. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi kaptunk egy üveg Ballantines -t, de valami bűn rossz utó íze van,azt hiszem ki is fogom önteni,
2012. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb az biztos, de kólával elmegy. Egyébként ezek a populáris whiskyk (Jim Beam, Ballantines, Johnny) mind fényévekre vannak még a jó középkategóriától is. Függetlenül attól hogy melyik burbon, melyik scotch. Kóstolj meg egy igazi single malt-ot egy kisebb lepárlóüzemtől és érezni fogod a különbséget.
2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra a Ballentines, a Johnnie walker red label, a jim beam, és a Grants kajakra ugyanolyan, ha elém öntenél mindegyikből egy-egy felest és meginnám őket meg nem mondanám melyik melyik, én ha épp Whiskyzni akarok, és nincs pénzem jamesonra, Jack Danielsre, vagy Chivas Regalra, akkor azt veszem meg az előbb említett négyesből, amelyik épp a legolcsóbb. Mondjuk én nem vagyok nagy Whisky szakértő, eleve inkább Jägermeistert meg hubertust szoktam inni.
2012. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért az old smugglerrel nem lehet összehasonlítani. amugy ez is csak egy berúgós whiskey. nem az élvezetéért issza az ember. egy jó whiskey 15-20000/l -nél kezdődik
2012. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Phoney ***** válasza:
73%
Beszédülök, mekkora arcok vannak itt, hogy a 7-12 ezer forintért már nem is tudnak jó whiskyt:P
2012. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondj már egy 10E/l-es whiskeyt, ami szerinted élvezhető
2012. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a chivason kivül.
2012. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Phoney ***** válasza:
75%

Biztos paraszt vagyok, meg tény, hogy nem csak whiskykkel foglalkozom, és így lassan halad az ember felfelé, de pölö se a 10 éves Bushmills malt, sem az Blanton's (hogy bourbont említsek) nem volt szar.


Azért ki ne találd már, hogy 15e alatt már az elején is sorban köpködted ki őket, hogy mi ez a szar:) A Chivast meg pont az egyetlen szar márkának tartom a 6 ezer fölötti kategóriában, a 12 éves pl. egyszerűen selejt volt az árához képest (meg más 12 évesekhez képest), nem is erőltettem a többit.

2012. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a chivast azért is mondtam, h ne írd, mert az 10E körül van, sokan ismerik, azt hiszik jó, de jónak nem mondanám. egyébként igazad van, mert ezen hülyeség vitatkozni. persze egy kezdő azt se tudja megkülönböztetni, hogy scotch-ot vagy bourbont iszik. kell idő, és néhány fajta whisey h legyen rálátása a dolgokra. egy hátulütője van a dolognak, hogy ha egyre jobbakat kóstolsz, akkor utána ez a minőség alattit már nem tudod értékelni.
2012. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!