Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit szükséges meginni...

Mennyit szükséges meginni Ballantines-ból (40%), hogy feloldódjanak a gátlásaink?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:49
 1/9 anonim válasza:
67%
2 üveg már-már elég lesz. De nem biztos, inkább egy kis fekete abszintot igyál, az biztos hatni fog.
2010. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 deci elég ha nem vagy alkesz. :)
2010. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Az ilyen piák nagyon sunyik. Az első hsz-re reagálnám, hogy ha 2 üveget megiszol, nagyon csúnyán végzed :) Sunyik, mert édesek, finomak, az emer szívesen elszopogatja, és közben pedig nem is olyan kicsi az alkoholtartalmuk, csak nem érezni. Szerintem is elég lehet úgy két deci, attól már (ha nem edzel minden héten kétszer vodkával) jó kedved lesz :)

Egyszer berúgtam ilyen csokilikőrtől. Egy üveget ittam meg, két napig hevertem ki, pedig relatíve bírom a piát, de ez nagyon megkínzott.

2010. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mióta édes a Ballantines?
2010. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

22:44-es összekeverte a Baileys-zel szerintem :D

A faxláma.. xD


Ballantine's egy 40%-os whisky, ergo ki lehet tölteni egy decit egy pohárba, 2-3 után már jó kedv lesz :]

2010. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én 3 centet ittam múltkor, már zsibbadtam lefelé, és kezdtem vigyorogni.. Hozzáteszem, 4 éve nem ittam alkoholt
2010. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

22:44 vagyok

Igen, összekevertem, bocs. A ballantines-tól én nagyon hamar jókedvű leszek, egy pohár :)

2010. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitokat :)

nem vagyok egy nagy piás, szóval lehet h gyorsan és egyszerűen fog menni :D

2010. máj. 19. 14:21
 9/9 anonim válasza:
53%

És miért akarod h feloldódjanak a gátlásaid? :D

Lány vagy Fiú?

Am én Hubertust (36%) iszok majdnem minden hétvégén...

Szóval jólbirom.... de neked így h nem iszol 2-3 feles elég a jókedvhez :D

De sokmindentőlfügg h mikor oldódsz fel...

Mennyit és mit ettél egésznap.... milyen a testalkatod.... ha lányvagy menstruálsz-e éppen... ilyenek :D

Puszi

15/L

2010. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!