Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alapkérdés: Tegnap sokat...

Alapkérdés: Tegnap sokat ittam, ma hányok. Hogy kell ezt elmulasztani?

Figyelt kérdés

Én még sosem ittam ennyit, és tegnap is hánytam, kicsit erős volt a tömény, nem kellett volna meginni, tegnap hánytam, haza jövök, alszok, ma reggel megint hányok. Egy pohárt vizet ittam, és kihánytam...

Mit kell ilyenkor csinálni?


2012. márc. 18. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál paradicsomlevet!
2012. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is,ne igyál többet most egy darabig,max. vizet.

Ja és én a helyedben most egy darabig a nehéz ételeket(pacalpörkölt,csülökpörkölt és hasonló brutálisan nehéz ételek) is nagyívben kerülném pár napig,amíg el nem múlik ez a vacak érzés

2012. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
74%
Addig tolod befelé a vizet (egyszerre fél litert kb), míg benn nem marad. Lényegesen jobb, mint egész nap öklendezni meg szenvedni a kiszáradástól.
2012. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Koplalj. 12 óra után már ihatsz egy kicsit, estefelé pedig pár falatot ehetsz is. A lényeg a fokozatosság, most kivan a gyomrod, hagyd pihenni. Aztán az ivást is fokozatosan vezesd be (és csak vizet), két korty, 15 perc múlva 4 korty, stb. Ha kihányod, akkor még 2-3 órát várj, amíg megint iszol. Az evést is ugyanígy fokozatosan vezesd be. És persze ha érzed, hogy nem esik jól, hagyd abba. Ha egész nap nem eszel, attól se lesz semmi bajod.
2012. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Midenkinek mas jön be. majd ha már többször leszel másnapos (hehe) akkor kitapasztalod, neked mi tesz jót.

Persze a viz az ki fog jönni, emg minden mas is. De inni akkor is kell, ha kihanyod. Valszeg akkor is hanynod kell, ha felulsz az ágyban. Keszits magad mellé (ha bírsz) egy üveg vizet meg lavórt. aztán igyál. Nekem részemröl bejön, ha citromos vizet iszom. Ha van otthon vitamin, akkor vegyél be, föleg c vitamint. Ilyenkor a narancsot is kivanni szoktam, meg a citrusféléket. Ezt sajnos csak kipihenni lehet, probalj meg aludni két hányás között. Remélhetöleg delutanra jobb lesz.

2012. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hozzá kell szokni. én heti 4x megyek buliba és padlóra iszom magam. az elején én is így voltam, most meg alig várom h igyak!
2012. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát 20 évesen még lehet sokat inni. Később vagy kinövöd, vagy belehalsz!
2018. szept. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!