Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám elmulasztani a...

Mivel tudnám elmulasztani a baker cystám?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve van baker cisztám. A hét 5 napján járok futni. Ebben vannak sprintek, és 20 km-es futások is. Tudnátok tanácsod adni, mivel kezelhetném? A futást lehetőleg nem szeretném csökkenteni.

A cisztám nem fáj, a térd hajlításában sem okoz gondot, pusztán azért szeretném, hogy eltűnjön, mert ahova menni szeretnék, az orvosi felvételin nem hinném, hogy jó szemmel nézik.


2012. márc. 10. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha teheted akkor igyál cickafarkfű teát, kicsi koromban minden évben tavasszal küzdöttem az arcüreggyulladással aztán egyik évben nem az jött, hanem a ciszta és a polip az arcüregembe, meg kellett műteni. De előtte kb. 1 hónapig ittam ezt a teát és a fele elmúlt a cisztáimnak! 1 kisebb darabka maradt, azt műtötték ki. Az orvosok csak ámultak. Azért írtam hogyha teheted akkor idd, mert pl terhesen nem szabad inni.
2012. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!