Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Volt már aki annyira rosszul...

Volt már aki annyira rosszul volt piálás után, hogy megfogadta, hogy többé nem iszik?

Figyelt kérdés

Mert én most azt mondom, hogy soha többet alkoholra nem nézek! Haverokkal úgy berúgtam, hogy másnap órákig csak a wc-t bámultam, hogy mikor hányok... És ha már csak az alkoholra gondolok, kiráz a hideg, és rosszul leszek.


Volt más is így?


2012. márc. 18. 12:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én is sokszor mondtam,hogy soha többet... :)
2012. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni ez az érzés:D

Mondjuk én csak egyszer rúgtam be nagyon. Utána jött a soha többé érzés, de azért nem így lett. Persze azóta csak nagyon is mértékkel iszom, de iszom.

2012. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden piálás után megfogadom.
2012. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
pont így vagyok :d tegnap úgy berúgtam, nagyon kész voltam. egész nap aludtam, nemrég kászálódtam ki az ágyból, most picivel jobb. és megfogadtam h ennyit soha többet. legalábbis házi pálinkát soha többet :D
2012. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hánytasd meg magadat ilyenkor , hidd el sokkal jobb mert gyorsabban túl leszel rajta.

Én egyszer fogadtam meg eddig hogy többet nem iszok , mert annyira berúgtam hogy másnap még a vizet is kihánytam vagy négyszer...

2012. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
pont ma mondta ezt egyik haverom, de nem hiszek neki, nemsokaára itt a nyár egyre melegebb van és ilyenkor nagyon jól csúszik a pia, főleg a sör. Én is megfogattam ezt egyszer, tavaly szeptember végén 6 órán át hánytam, és fetrengtem, másfél hónappal később ugyanezt megcsináltam:) Szerintem nálad se tart sokáig.
2012. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
már párszor megfogadtam, szóval sose tartja be az ember:)
2012. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerősünket amikor elég illuminált állapotából próbáltuk összeszedni, akkor megfogadta, hogy többet sosem. De kötve hiszem, hogy tartani fogja huzamosabb ideig fogadását....
2012. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Velem meg esett 6 eve ... azota kb 20 uveg sort ittam meg...
2012. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hailey13 ***** válasza:

egyszer jól berúgtam, aludni se bírtam, hányingerem volt, szédültem, fájt a fejem, de közben álmos is, éhes is, szomjas is voltam...csak fetrengtem meg szenvedtem, rohangáltam a wc-re, de alig hánytam...na az egy igazi szenvedés volt:D közben megfogadtam hogy SOHA TÖBBET.másnap bőven ugyanez ment, hármadik nap is, negyedikre enyhült.:D



..azóta természetesen ittam:D de ugyanilyen mértékben hálistennek nem, próbálom kontrollálni magam.. bár, már túltettem magam az élményen és bátran várom, ha úgy alakul hogy megint keménykedik velem az alkohol!:D

2012. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!