Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen gyümölcsöt lehet rakni...

Milyen gyümölcsöt lehet rakni a pálinkába?

Figyelt kérdés
Konzerv barack?Vagy csak aszalt gyümölcs?

2012. márc. 19. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aszalt jobb.
2012. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha friss gyümölcsöt teszek bele?pl narancs?

Nem keseríti meg?vagy a savval lehet baj...?

2012. márc. 19. 15:24
 3/7 Phoney ***** válasza:
A pálinka friss gyümölcsből készül. Lehet aszaltból is gyümölcspárlatot főzni, de az nem számít pálinkának. A konzervet meg hanyagolnám, mert a sok plusz cukor miatt ízetlen lesz a párlata.
2012. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
A keserű és savanyú ízek nem kerülnek át a kész párlatba (ha normálisan főzték le). Szoktak narancsot főzni házilag, és azt mondják, egész jó is tud lenni.
2012. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha gyümölcságyat akarsz akkor a szalt a legjobb utána a nyers gyümölcs a konzerv meg hanyagolható :)


am igen a narancsból főzött pálinka nagyon finom, nekem is van itthon 5 üveg :)


friss narancsot rakhatsz bele ágynak de a héját és az alatta lévő fehér vmit is kapard le, vágd a gerezdeket 2-3ba és mehet bele.

én raktam már ágynak kivit is, ananászt is, narancsot is, banánt is. a narancshoz nemárt ha raksz 1 kevés citromot is héj nélkül ha szereted a citrusos dolgokat :D

2012. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 23. 13:00
 7/7 anonim válasza:
aszalt
2012. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!