Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittam whiskeyt borral. Teljese...

Ittam whiskeyt borral. Teljesen hazavágott. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

NKeverni nem szabad ezeket? Mert ha külön ittam annyi bort, meg külö9n csak whiskeyt, semmi gond nem volt. Most ezt a kettőt ittam úgy, hogy előbb whiskey, majd bor pár óra múlva rá.

Aztán hányás, rosszul lét, rohadtul berúgás, annyira másnaposság, hogy fél napig hányinger.

Most egy ideig tuti nem iszok, de tanulni akaroka hibámból...

Mit csináltam rosszul?


2012. márc. 19. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Minek iszól ha nem birod az alkoholt
2012. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Ha jól veszem ki, akkor kb kétszer annyi alkoholt ittál, mint amitől még nem lenne bajod. („Mert ha külön ittam annyi bort, meg külö9n csak whiskeyt, semmi gond nem volt.”)


Egyébként főleg azért nem szabad többfélét inni, mert úgy nem veszed észre, ha már nem esik jól az ital. Egyfélével könnyebben leállsz, amikor kell. Én pl. gyakran iszom úgy, hogy egész este nincs az italaim két egyforma, aztán mégsem haldoklok.

2012. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!