Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak lefekvés előtt, ami...

Mit igyak lefekvés előtt, ami egészséges is?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt olyan jól esik egy nagy fröccs.

Úgy tudom egy kis bor jóindulatú lefekvés előtt a mindennapokban. Na meg úgy bármikor, de most csak egészség szempontjából tekintve tényleg lehet-e értékes egy-két deci bor?


Milyet ajánlotok? Fehér, rosé, vörös? Száraz, félszáraz, félédes, édes?

Jó az olcsó 500Ft-os is, vagy azzal csak ártok magamnak, vegyek 800-ért 1500-ért?


Vagy nyomjak be pár cent jägert?



2012. márc. 22. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
egy bögre kakaót
2012. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Az alkohol nem egészséges, ezt a belgyógyászom mondta, és elég profi a pasas. Igyál ásványvizet vagy tejet.
2012. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a nagyfröccs ha az esik jól :)
2012. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát minden cinizmus nélkül, én kétlem, hogy az alkohol jót tesz éjszakára ( - meg amúgy sem a legegészségesebb :)) úgyhogy tényleg vagy vizet, ill. ami nagyon jó, garantálom; meleg tej mézzel. Nyugtató hatása is van, emellett a méz nagyon jótékony hatású. napi egy kanál, és hmm...! :)
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De amúgy én is hallottam, hogy a bor nem ártalmas. Utolsó voltam. (:
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A vörösbor külön egészséges,kiváltképp egy jó ebéd után,segíti az emésztést és vérképző hatása is van.Elalvás előtt viszont-véleményem szerint-nem szerencsés alkoholizálni.Egy kis meleg tea,esetleg víz,vagy méginkább tej(a házi tejet,ha bírod,nagyon egészséges)jól jöhet lefekvés előtt.Én újabban ez utóbbira szoktam rá,mindig kortyolgatok egy kis tejet esténként,kalcium is,fehérje is,miegymás.
2012. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:
Lefekvés előtt én nem innék semmit, lefekvés előtt legyen minimum valami józanodási időtartam is. Hogy mit iszol az mindegy, ha minőségi, de ha egészségre utazol, akkor legyen olyan száraz vörösbor, ami finom. Ez árban 800-tól keződik, de akkor nagyon szerencsés voltál, inkább 1500–2000 a jellemző. Viszont inkább ne igyál minden nap, akkorse, ha csak egy pohár.
2012. márc. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kakaóban is van valamennyi koffein én azt nem ajánlom. De ha már borozol akkor csak a vöröset ajánlom, fehérnek semmilyen jótékony hatása nincs.
2012. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
BOR !!!
2012. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt kell inni ami jólesik, tudományosabban pedig egy pohár sört nem sok benne az alkohol és a benne lévő komló nyugtató hatású (segít az elalvásban).
2012. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!