Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legjobb praktika, hogy...

Mi a legjobb praktika, hogy ne legyek másnapos?

Figyelt kérdés
Igyak sokat , vagy egyek?
2009. jún. 14. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Igyál nagyon keveset (a legjobb ha semmit) és egyél sokat.
2009. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%
Nekem ami nagyon bevált eddig, hogy alkohol mellé iszom 1-1 pohár vizet is, aztán lefekvés előtt egy nagyobb mennyiséget fél-1 liter + c vitamin. Ez eddig mindig segített.
2009. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én sok tippet hallottam már, amik állítólag nagyon hatásosak. Mondjuk én nem nagyon próbálgattam őket. :D Igyál sok vizet. Egyél kenyeret, tésztát vagy valami ilyesmit ami felszívj a piát. Csak egy fajta alkoholt igyál, ne keverd a piákat. Lefekvés előtt vegyél be egy szem algopirint vagy kalmopirint és reggelre semmi bajod nem lesz. De szerintem a legjobb az ha rúgsz be :D

2009. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
*nem rúgsz be
2009. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb praktika, de tényleg, ha max. 2 pohárkával iszol. És máris nem kell félned a másnaposság valóban kellemetlen következményeitől.
2009. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb módszer, ha csinálsz egy nagyon tömény cukros szirupot (egy fél literes poharat 1/3-ig töltesz kristálycukorral és felöntöd vízzel). Ezt egy párszor megismétled, és jól leszel. A cukor bontja le az alkoholt a szervezetben. Én ezt a módszert a dunaújvárosi mentőállomás vezetőjétől tanultam a tűzoltó tanfolyam EÜ részén. Az hogy nem iszol ez marhaság.


üdv: kispetya

2009. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
nekem eddig a legjobban bevált módszer, hogy ettem lefekvés előtt. Mindegy, hogy éhes vagy-e, vagy nem, legalább egy kiflit rágj el, utána feküdj csak le. A másnap így kibírhatóbb. Az is jó tanács, amit előttem írtak, hogy ne keverd a piát!
2009. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
88%
mikor hazaérsz igyál meg 1liter vizet, és kapj be egy evőkanál cukrot. ez nekem mindig bevált. még esetleg bevehetsz mellé egy C vitamint is.
2009. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
98%
Amikor kijön a másnaposságod igyál citromos vizet (jó sok citrommal/citromléval, és buborékos vízzel)!
2009. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kelemenkelo ***** válasza:
97%
egyböl mikor felkelsz rugj be megint
2009. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!