Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha egy oroszlán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy oroszlán pasi nem tudja eldönteni, hogy együtt akar-e lenni a párjával, mi a legjobb női praktika, amivel ezt rövidre lehet zárni, és rá lehet kényszeríteni a gyors döntésre?

Figyelt kérdés

2 év után szakított velem a párom, mondván, hogy nem akar kapcsolatot, viszont folyamatosan a közös jövőre utaló megjegyzéseket tesz. Mi lehet a háttérben? Ha szeret, miért nem vagyunk együtt, ha nem, miért reménykedik a folytatásban? (harmadik fél nincs!!!)


Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 6. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakrabban kellene lepippantani
2011. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tetszik :) És visszafordítható még szerinted?
2011. júl. 6. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán.

haj-kozmetika-smink egy jó vacsora, aztán egy vad pippantás :-D biztos eldobja majd magát.

tudom hogy nem lehet minden nap szépségszalonba menni, de a szánk szerencsére még ingyen van :-D ... hajrá

2011. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem festem magam, nincs rá szükségem....fura lenne ha most igen. Pont tegnap voltunk vacsizni, és végig csak csodált, meg simizett, utána meg egy kellemes éjszaka után nem történt semmi....szerintem ez ebből a szempontból már veszett ügy....szexkapcsolatot meg nem akarok kialakítani belőle, mert én ennél többet érzek :( Egyéb javaslat?
2011. júl. 6. 16:27
 5/5 Scrappy111 ***** válasza:
100%
én csak a leopárd pasikra tudom a megoldást :/
2011. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!